Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Tanitvany
Felhasználó

Kedves Pleh!

Lehet, hogy nem vagyok elég tájékozott abban, hogy ki eszik húst és ki nem, ám abban nem értek egyet veled, hogy a vega étrend csak amolyan “nyugati divat”! Szerintem sokkal több annál, mint egyfajta irányzat. Kitartok azon álláspontom mellett, miszerint a húsmentes táplálkozás az emberi fejl?dés el?segít?je, mind a test egészsége, mind lelki szempontból. Természetesen bele lehet magyarázni dolgokat, hogy a húsban ilyen nélkülözhetetlen tápanyag van, olyan kedvez? hatása van a testre, ám ezek szerintem nem helytállóak, mert akkor a vegák egyik fele vagy beteg, másik részük pedig halott volna a húshiánytól. Szerintem olyan ez, mint a bor. Ódákat lehet zengeni (mint ahogy meg is teszik- a szüreti szezonban pláne), hogy a bor mennyire hasznos és egészséges az emberi szervezetre, már már elhiszem, hogy aki nem iszik bort, az biztosan beteges, egészségtelen életmódot folytat. Ám mindegyik tartalmaz alkoholt, ami nem a testnek való anyag. (van, aki ezt is cáfolná!) Kitartok amellett is, hogy nem azért készült a test, hogy alkohollal öntözzük. Aki csak módjával iszik, vagyis csak kicsit él vissza testének egészségével, az nem biztos, hogy megbetegszik t?le, ugyanakkor sokan távoznak el id? el?tt a földi világból az alkohol miatt. (Édesapám + is rabja volt)