Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gabee
Adminisztrátor
pleh wrote
Hát igen nagyon jó példák vannak arra a vallástörténetekben, hogy spirituálisan magasabb szintet elér? emberek mit gondoltak err?l, pontosabban miként éltek. Jézus aki húst evett, bort ivott nem fejl?dött vissza és soha egy szóval sem mondta azt, hogy ezek visszavetik az embert (legalább is normális mértékkel). Buddha nem jutott sokra mikor napokig nem evett semmit, s?t pont arra jutott, hogy igen is táplálni kell a testet azzal amire szüksége van. Evett húst is, tehát ez nem állt a megvilágosodása útjába. Szerintem mindenki egyen azt amit akar és annyit amennyi jól esik neki, de nem csak rövid hanem hosszú távon is a testének. Mások vagyunk testileg is mindannyian. Valakinek erre másnak amarra van szüksége szervezetére. Valakinek kicsit több másnak kevesebb….. Az, hogy szinte bármilyen jelleg? ételt megehetünk (“mindenev?k”) szerintem inkább egy ajándék, amit még visszautasítani sem illik, de aki akarja megteheti ha neki úgy esik jól. Ma már sokan válogathatnak, de ne felejtkezzünk el a nagy többségr?l akik nem. ?k természetesen nincsenek elzárva a spirituális létt?l csak azért, mert nem tehetik meg, hogy csak egy bizonyos étel csoportot esznek. Egy evangéliumból vett írás szerint Jézus ezt mondta: “Mert nem az tesz titeket tisztátalanná, ami szájatokon bemegy, hanem ami kijön a szájatokon, az az, ami tisztátalanná tesz titeket!”

Én is erre akartam célozni. Hogy ha valaki húszabáló, attól még megtalálhatja a megvilágosodás útját. Az, hogy az ember mit eszik, meg milyen pszichológiai tartományba képes lépni, az égvilágon semmi köze egymáshoz.A test ugyanus alapvet?en húsra, tehát fehérjéhez van berendezkedve. A tudat attól még rezeghet magasabb rendszerben is ha képes rá.