Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

senkise
Felhasználó

Csernusról rég hallottam, kit?n? példa volt ? is Lüty?… Vajon még mindig ténykedik?…

“Kezdjük ott, hogy a jó édesanyádat oktasd ki, mikor ebben a topicban, melyet anno magam nyitottam, ilyen értetlenül pimasz kérdést fel mersz tenni!”

Köszönöm hogy felhoztad édesanyámat, jó egészségnek örvend, azonban ha nem gond, nem adnám át a szívélyes üdvözleted…

“Az igaz tudás sírásói vagytok!”

Nem sírásónak készülök, de ha egyszer netalántán téged ásnálak ki, ígérem körültekint? leszek az elemzésed során…

“Cinikus szófosó, chatel?, id?elbaszó-fecseg? hamurger-konzum-zabalók!, akik valójában nagyon is jól érzik magukat egy degenerált társadalom langyosszarában, ha apuci meg az anyuci teletömi ?ket pénzzel!”

16 éves korom óta önellátó vagyok és a mai napig több országban fordultam meg (tanulmányi út, nem l?zöngés)), mint te a képzeletbeli dimenzióid között… Mára mégis eljutottam arra a szintre, hogy egyetem mellett dolgoznom kell és küzdenem a mindennapokért. Azt is hozzá kell tennem, hogy lehetne jóval zsírosabb állásom is, de én a szabadságot választottam és ennek következményeinek nyomát magamon viselem… Tehát rendkívül jó emberismeretr?l tettél tanúbizonyságot.

Ki is ez a Dávid… Úgy gondolom válaszként kell értelmeznem azt amit és ahogy írtál. Dávid az agresszió, tudatlanság, erkölcstelenség, a kisebbségi érzésekkel teli világ megtestesít?je, avagy csak te értelmeztél valamit nagyon félre?… Ha úgy gondolod, hogy felveszem a keszty?t, amit elémdobtál, rosszul gondoltad, nem állok le bárkivel “párbajozni”. A harcm?vészet arra tanított, hogy tiszteljem az ellenfelem, de ideje lenne felfogni, hogy ez nem a harcmez?, hanem egy fórum..és bár úgy vélem a harcmez?n sem állnád meg a helyed, a fórumon már bizonyítottad, hogy intellektuálisan egyáltalán nem megy. A harcm?vészetr?l még egy gondolat jutott eszembe rólad… A mester választja a tanítványt és nem fordítva, ezt jobb ha az eszedbe vésed, tiszteletlen barátom…