Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

pleh
Felhasználó
gabee wrote

Mindenkire ráer?ltette a nevelés. Pedig a gyerek sokkal nagyobb fókuszban látja a valóságot mint a feln?ttek. A gyermekkor kezdetén ráadásul a gyerek úgysem öszpontosít a fizikai testre.<br /><br />A mai neveléssel elnyomjuk spirituálisa érzékeiket is, mert a túloldalról átjöv? üzenetek fokozhatják a zavart; a gyermek számára a fizikai túlélés egyik feltétele, hogy kizárja ezeket az üzeneteket, miközben megtanul a tárgyi valóságra összpontosítani.<br /><br />Egyébként úgy olvastam, hogy felváltva teletömjük, aztán meg koplal­tat­juk a szöveteinket. Ez is jelent?s hatást gyakorol tudatotunkra, kreativitásunkra, koncentrációnk szintjére. A fentiek szerint például éjszaka kiéheztetjük a testet, és azáltal, hogy hosszú órákon keresztül megvonjuk t?le a táplálékot, <u>hozzájárulunk</u> az öregedéséhez. Mindez pedig visszatükröz?dik tudatunk erejében és állapotában. Az ennivalót huszonnégy órán át kellene elosztani, tehát nemcsak az ébrenlét idejére – azaz, ha megváltoztatnánk az alvási szokásokat, akkor az éjszakai órákban is ehetnénk valamit. Így sokkal kevesebbet ennénk, mint ma bármelyik étkezés alkalmával. Fizikai, mentális és pszichés szempontból egyaránt a sokkal gyakrabban elfogyasztott, sokkal kevesebb ennivaló volna kívánatos.<br /><br />Az alvási szokásunk megváltoztatása automatikusan maga után vonná az étkezési szokások megváltoztatását is. Sokkal egységesebb identitásnak éreznénk magunkat. Sokkal jobban tudatosodna bennünk például a telepatikus és tisztánlátó képesség, és nem éreznénk azt a mély szakadékot az éber és az álmodó Én között, amit ma érzünk. Az elidegenedettség érzése nagyrészt elt?nne. Jobban élveznénk a természetet is, hiszen az éjszakát általában nem ismerjük. Sokkal több hasznát vennénk az álomban megjelen? intuitív tudásnak, és a kedélyállapotunk sem hullámzana úgy, mint ma. A lét minden területén biztonságban éreznénk magunkat.A szenilitás problémája is csökkenne, mert az ingereket nem kapcsolnánk ki olyan hosszú id?szakokra. A tudat pedig hajlékonyabbá válva több örömöt ismerne meg.

Nekem volt olyan 1-2 hónapos id?szakom most nyáron ?sz elejéig amikor naponta kétszer aludtam kb 4 órát. És általában éjjel fent voltam.
Azt biztosan mondhatom, hogy az elalvással és a pihenéssel akkor soha nem volt gondom. Mindig el tudtam aludni mert éreztem, hogy leragad a szemem úgy 7-8 óra ébrenlét után. Amikor viszont felébredtem teljesen friss voltam a 6-7 óra fent lét után kezdtem el bekábulni. 🙂
Az étkezés az kb napi 4szeri volt. De éjszaka például keveset ettem, nem is kívántam sokat. Nap közben volt egy “f?” étkezésnek mondható id?szak amikor f? ételt ettem.

De ehhez sajátos életmód kell, ami a jelenlegi társadalomban nem igazán menne olyannak aki folyamatosan dolgozik 8-10 órát egy huzamban.