Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Szabolcs
Felhasználó
gabee wrote

Hát nem tudom. Ha cukorbeteg akarsz lenni, akkor egyél sok-sok kenyeret még 5 éven át folyamatosan. A kenyér lisztjének igen magas a glikémiás indexe, azaz jelent?sen növeli a cukorszintet! A kenyér alapvet?en sz@r, hogy ugymondjam.<br /><br />Ehelyett a rízs az ajánlott, a rízs nem emeli meg a cukorszintet ugy mint a kenyér. Szerinted amerikaban miert van annyin cukorbeteg? A sok mcdonaldsos, magas cukortartalmu szemét az oka. És a kenyér is ilyen!<br /><br />Ki kell, hogy ábrándítsalak, de az az állításod, hogy a kenyérbe több a fehérje mint a húsban, egyenesen nevetséges. Mivel jót akarok neked, ezt inkább ne mondd senkinek.<br /><br />Bár a tönkölyliszt sokkal jobb mint a finomliszt! Ha mindenáron kenyeret akarsz enni, akkor maradj ennél a lisztnél!A rozskenyér is jó még talán, csak ne fehérkenyér legyen.

Nem ábrándítottál ki, mert nem hiszek a betegségekben.:)
Ráadásul, 5 év múlva már ez végképpen nem lehet téma. Ha az lenne, akkor rossz topicban beszélünk róla.

A bolti horroráron árusított Tönkölylisztet pedig nem ildomos összvetni a frissen ?rölttel! Márcsak azért sem, mert az uniónak nevezett “szervezet” enegedélyével már arra is ráírhatják, h Tönköly ami csak 15%-ot tartalmaz bel?le. Vajon miért? Valószín? azért, h meg legyen róla a jó tapasztalatod és a nem érdemes foglalkozni vele kategóriába kerül.
De ha visszatérünk az eredeti kérdésedhez és betegséghív? vagy, a Tönköllyel már akkor is b?ven kiegészítetted a húsnélküli kört.

Egyébként azt vettem észre, h emberek foggal körömmel ragaszkodnak ezekhez a paradigmákhoz. Pl akit már meggy?ztem a fehérje pótlásról, lenyugodott egy kicsit, de utána újra rákezdte, h a húsban lév? fehérje az nem olyan, mint a növényi és kell a gyereknek, mert kicsi marad. Hát persze, ha az anyja azt hiszi, akkor a gyerek tényleg kicsi marad….
A pránás példa már egy széls?ség volt, de pont arra próbáltam rámutatni, h tulajdonképpen még az is mindegy, h eszel-e, nemhogy milyen táplálékot. Ehhez persze át kell programoznod meditációval magad sejtszinten.
A lényeg a meggy?z?dés és a hit.