Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

pleh
Felhasználó

Szerintem hogy kire milyen hatással van egy ilyen jelleg? fény evés (nem evés), az függ a genetikától is, valamint a test alkattól és leginkább, hogy el?tte milyen étrenden élt valaki.
Szerintem néhány év alatt folyamatosan egyre kevesebbet étkezve a test hozzá szokhat arra, hogy minimális étkezés is elegend? neki.
De ezt nem tudom elképzelni a jelenlegi életünkben az emberek úgy 90%-ánál. F?leg azoknál nem akik folyamatosan igénybe veszik testi erejüket a munkában. Ott ugyanis enni kell.
De nem csak a testi hanem a lelkileg, szellemileg megterhel? munkák is ugyan úgy sok energiát igényelnek.

A másik dolog a testalkat, egy 190 cm körüli magasságú ember nehéz csontozattal úgy 100 kg körüli súllyal (ami kb normál ilyen magassággal), egy ilyen embernek sok energia a szimpla séta is. Ezért több energia is kell neki ehhez.
Viszont egy 160 cm körüli n? akiknek eleve más kicsit az anyagcseréjük mint a férfiaknak, jóval könnyeben alkalmazkodnak ilyen étrendhez.
Az örökölt betegségekr?l (pl cukor betegség, máj vagy szív, vese problémák…) pedig szintén megnehezítenek ilyen jelleg? étrendet.

Szóval ez nem úgy m?ködik, hogy na akkor én most nem eszek ezt vagy azt, vagy semmit sem egyik napról a másikra, hanem ha valaki belekezd annak folyamatosan kell vagy tényleg megsínyli a dolgot.
De a végén úgy is ember tervez isten végez. Semmi nem fog történni velünk olyan amire ne teremtettünk volna. Er?lködés, akaratosság ide vagy oda.