Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

monolit
Felhasználó

Még néhány szó az el?z? oldalhoz:

A régi fórumról Carrion, pmeli és még néhányan, köztük én is hagytunk fel Dávid hatására a húsevéssel. Az indíttatás olyan er?s volt, hogy a húsevés NEM elhagyása lett volna a nehezebb számomra. Ha benneteket nem érintett ilyen mélyen, nehéz megérteni miért kellett így tennünk. Azt gondolom, hogy ez is mindenképpen valamiféle megtisztulás, lelkileg és testileg egyaránt, és átértékelése eddigi életvitelemnek. Ha tényleg küzdünk valamiért, készen kell állni annak fogadására is.
Egyik legszebb filmélményeim közé az Avatar c. film is tartozik. Nem tudom, volt-e már szó róla. Persze lehet rámondani, hogy csak kitaláció, fantázia, de ha már kigondolták, akkor bizony létezik. Szóval az ott él?k világa, az ahogyan tökéletes összhangban élnek bolygójukkal, teljes szimbiózisban, az valami csoda, Az ember összehasonlítja óhatatlanul is mai világunk állapotával, amivé tettük Földünket, és nagyon rossz az eredmény, de ezt Ti is tudjátok. Lehet számolgatni, hogy nem volna elég az élelem ha mindenki vega lenne, lehet mondani hogy a húsban milyen pótolhatatlan anyagok vannak, de amiíg Ti számolgattok és érveltek, én hús nélkül jobban érzem magam mint bármikor, egészségesebb vagyok mint 1 éve voltam, tisztább a lelkem mint azel?tt, és könnyebben, fogékonyabban tanulok.
A filmbeli példa pedig, egy harmonikus társadalom mintája, egy szeretetre épül? világ képe pedig már nem is t?nik olyan megvalósíthatatlannak. Ha nem indulunk el, nem teszünk semmit, nem fog változni semmi sem. Én már ráléptem egy útra. Ti is jöttök?