Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

pleh
Felhasználó
monolit wrote

“Az Avatar tényleg szép film. Engem is megfogott az a eredend?en tiszta és bens?séges világ, ahogy minden összeköt?dik mindennel. Ez a mi világunkban sincsen másképpen. Ilyen volt a miénk is és ma a technokrata korban ilyenné vált. De sok civilizáció tanulta már meg ezt a leckét el?ttünk amit most mi is. Hogy a tudás felel?sséggel és következményekkel jár és nem ez teszi a létez?t istenné.”

Fordítsd meg itt is a dolgot Pleh, mint a húsevésnél, és rögtön az lesz a végeredmény, hogy technokrata korunk nem indok, hanem következmény. Nem azért tartunk mi most itt, mert technokrata korunk volt (van), hanem azért hoztuk létre ezt a kort, mert “erre volt indittatás”. És ha belegondolsz, akkor Dávidnak tökéletesen igaza van. Olyan ez, mint az ördöglakat.

Nem fordítom meg, mert nem véletlenül írtam így. Arról nem is beszélve, hogy azt említettem, hogy ez a következmény csak megismételted ugyan ezt.
Nem értetted vagy nem akarod megérteni amit mondok.
Minden vágyunk eredend?en ide köt minket. Ha ezeket elfolytjuk akkor azzal nem lépünk tovább csak ha kiéljük azokat.
Ha te már nem akarsz mondjuk húst enni az neked jó, de ne várd el vagy akarj kényszeríteni rá olyanokat is akiknek ezt még meg kell élnie rendese.