Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

horatzio
Felhasználó
Ilyen világra, világokra is szükség van, hogy ezt a szintet megtapasztaljuk majd tovább lépjünk. Isten nem árul zsákbamacskát úgy gondolom.
Mikor eljön annak az ideje, hogy ez megváltozzon akkor minden az egész bolygó és a rajta él?k is megfognak változni.

ez els? mondatoddal ütöd a másodikat.
Az els? tökéletes igaz, nincs semmi hiba amit ki kéne javítanunk, ez a Világ azért olyan amilyen, mert ez Isten akarata.
Mikor eljön az id? a változásra (ember), akkor továbbáll innen, de a világ marad. Olyannak amilyennek Isten rendelte.
Nincs értelme megváltoztatni, mert már kezdetek óta létezik minden világ, olyan is amilyen a “megjavított Föld”.

Mi sem attól változunk meg, hogy zöldséget eszünk, hanem azért hagynánk ki a hús evést az étrendünkb?l, mert már el?tte megváltoztunk.

Ezzel én egyetértek, de azt is be kell látni, hogy fordítva is m?ködhet a dolog, de sokkal-sokkal nehezebb és tele van felesleges körökkel.
Tehát van egy út aminek a következménye lesz, hogy nem eszek húst, mert mondjuk érzem az állatok lelkét és nem tudom megenni azt.
És mondhatom azt, hogy az Én Utam, hogy nem eszek húst és ezzel magasabb szinten vagyok.
Az egyik út következmény lesz, a másik út a tapasztalat megteremtése.
Viszont a probléma szerintem az, hogy a tapasztalati útnál, nem vesszük észre, hogy mi is a tapasztalat. Mert korántsem az, hogy meddig bírjuk hús nélkül, és hogy mennyit növekedett a szeretetünk, mert ett?l senki nem lesz jobb ember. A tapasztalat ott van a szemünk el?tt, de Önmagunk áltatásával nem jutunk tovább.

Szerintetek pl. az eszkimóknak, van -e esélyük a változásra?
Mindenképpen van, de ha ? egyik napról a másikra úgy döntene, hogy nem eszik többet fókát, akkor éhen halna, vagy megfagyna. De mégis van számára út. Csak különbözik az enyémt?l.