Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

horatzio
Felhasználó
Szerintem meg a világ Isten által olyan amilyen, hanem Te általad. Az egyén a felel?s mindenért, mert minden másképp alakult volna ha másképp csináljuk. Ez egy lehetséges út, ahol jelenleg tartunk, és ezért nem okolhatjuk se az Istent, se mást. Az ember teremtette meg ett a valóságot, ? akarta hogy így legyen.

Vagy szerinted csak egy sakktáblán álló bábuk vagyunk akiket tetszéls szerint ide-oda tologatnak? Nagy hiba a felel?sséget az Istenre kenni, mert akkor kizárod azt, hogy te vagy a teremt? és ezzel értelmetlenül sodródsz.

én nem okolom Istent, s?t én azt mondom, hogy minden úgy jó ahogy van. Ha megnézed ezt a Világot, a történelmet akkor világosan látszik, hogy ez a Föld sose volt mennyország, és nem csak az ember miatt nem volt az, hanem volt, hogy a természet miatt nem.
Ha éppen nem öltük egymást halomba, akkor járványok törtek fel a semmib?l és t?ntek el a semmibe, vagy éppen egy hirtelen szök?ár t?ntetett el egy egész várost, vagy millió évr?l, millió évre jégkorszak köszönt rá…. Igy, ez Csak Egy Világ, amit látunk, de amit nem tudunk megváltoztatni és amit nem is kell megváltoztatnunk.
Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs innen hová menni, és nincs útunk, de ez az út túlmutatt ezen a Földön.

Isten szótárában nem szerepel olyan, hogy “mi lett volna ha…”. Isten mindent tud, tudott és tudni fog. Már a teremtés pillanatában tudta, hogy ez a világ mit fog képviselni.

Nem az édenkertet kell megteremteni (Isten azt már megtette), hanem nekünk kell eljutni oda.