Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gorillabacsi
Felhasználó

Sajnos még nem láttam a könyvet, csak a borítóját, pedig már két hete meg van jelenve. Konkrétan az anunnakikról szól, de nem a helybeli földalatti hüll? fajról, hanem azokról, akikr?l David Icke is beszél A legnagyobb titok cím? könyvében. A másik fajról sok adatunk nincs a Lacerta interjú kivételével, de lehetnek valamilyen rokonságban. Viszont az anunnakik mindig ott voltak a történelem során, és néha a kaukázusban húzodtak meg, vagy onnan tevékenykedtek (innen a kaukázusi ember kifejezés, akikt?l az amerikaiak a fehér népcsoportot származtatják, mint a fehér faj egyetlen családfája, akik lényegében sz?ke haj és magas termet, pedig ez is csak az ?k célukból kifejlesztett népcsoport és nem a teljes fehér fajt jelenti). És nézzük meg hol a leger?sebb az anunnaki hatás: északi népcsoportok (sz?ke, magas termet), ott a legmagasabb az életszinvonal és azt látjuk, hogy többnyire kiszámítható, szeretetben kevésbé gazdag emberek. A sumér id?kben a teljes Közel-Keletre, Ázsiara, Észak-Afrikára kiterjedt a hatalmuk. A kozákokról, akir?l csak annyit írnak, hogy harcos nép volt olyan családokkal kerültek be a történelembe, mint a Rotschildek, Rockefellerek, stb, akik olajbárok, bankárok, politikusok és az egész európai arisztokrácia valamilyen kapcsolatban volt velük. És ?k csinálták a zsidó államot, Izraelt ezért (bár az egyszer? zsidók ezt aligha tudják) és hajlandóak feláldozni Izraelt és akár az összes zsidót, bár az álcázásért zsidó vallásúak. Ezért van az er?s cionista gy?lölet. Szinte minden összeesküvés elmélet a zsidók ellen szól, pedig ?k csak bábúk egy er?sebb hatalom kezében. Az anunnaki tiszta vérvonalak ezekben a kaukázusi népcsoportokban a leger?sebbek és a hatágú csillag sem eredetileg zsidó jelkép. Egy korábbi hozzászólásomban azt írtam, hogy a szabadk?m?vesség, mint vallás nem a gonosz er?t képviseli és szinte biztos, hogy így van, bár sok misztikusság övezi, de csak a gonosz er?k beépülése miatt vélik az emberek annak. A követ?k persze nem is tudják mi zajlik a szinfalak mögött, és ha belegondolok, szinte mindenhova beépültek az anunnakik. Kryon az els? olvasásra furcsa dolgot mond az egyik közvetítésben, hogy a megoldásnak a zsidóktól kell jönnie. Ha ?k felfigyelnek arra, hogy milyen játékszert jelentenek valakik kezében és elleneszegülnek, az számunkra gy?zelem lehet (ezt én mondom), de ezt mindannyian megtehetjük.
A másik fajt nem érdekli az emberiség sorsa, nem is akarnak különösebben beavatkozni – én ezt olvastam ki a Lacerta interjúból.