Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gorillabacsi
Felhasználó

Kedves Tamás,

Még akkor észrevettem, hogy elírtam egy szót a kozákokat, de sajnos, miután újraszerkesztettem, nem javult ki: kozák helyett kazárokat akartam írni. És ezért elnézést, de egy kicsit fáradtan írtam a szöveget.

Ne felejtsd el Tamás, hogy Dávid nem Erdélyr?l beszél, a párhuzamos valóságokba azért még ne nagyon merüljünk bele. Egyel?re neked és nekem sincs konkrét tapasztalatunk err?l. A románoknak (ahogy az elején még írtam) nincs sok múltjuk Erdélyben, de az sem igaz, hogy ?k olasz cigányok, ahogy egyszer említetted.

És honnan veszed azt, hogy a székelyek tiltakoznak a múltjuk ellen? Nem tiltakoznak Tamás. Sohasem tiltakoztak. Az elnyomás nem változtat sokat a magatartásukon, inkább a nevelés és politika meg a társadalmi irányelvek változtak az id?k folyamán. El?ször is ha naponta beszélnél székelyekkel, akkor látnád, hogy nem egy elpuhult népr?l van szó és egyáltalán nem hódolnak be a románoknak, de én szívesen elbeszélgetnék veled személyesen egy székely környezetben és meglátnám, hogy mi lesz a benyomásod utána, még akkor is ha te más tapasztaltál idáig.