Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gorillabacsi
Felhasználó

Még annyit szerettem volna írni:

az áruló politikusok nem a népet képviselik és ez nálunk sincs másképpen…

David Icke-ról annyit mondanék, hogy nem kell szószerint mindent elfogadni a könyveib?l. F?leg A legnagyobb titok olvasás közben éreztem, vannak ellentmondások más kutatók elméleteivel, de nagyon sok minden igaz, amit leír. Valahol kell léteznie egy közös múltnak, amit persze másképpen érzékelünk. Azt mondhatni inkább, hogy Te magad teremted a múltadat, jelenedet, jöv?det és minden összefügg, mint a Terminátor filmben. Én azt mondanám, hogy az id?dimenziók párhuzamosak és nem annyira a a megélt térdimenziók, a térdimenziók párhuzamosságát pedig csak úgy használjuk, mint a számítógépes fájlmentéseket. Elmenthetünk egy állapotot egy párhuzamos térbe (ez teljesen passzív, olyan mint egy fénykép) és vissza is hozhatjuk, amikor szükségünk lesz rá, … nem mi, inkább magas technikával rendelkez? lények. Én ezt olyan személyt?l tudom, aki nagyon mélyen beleásta magát ezek feltárásába, míg az anunnakik végleg el nem intézték.