Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

horatzio
Felhasználó

kedves Gorillabácsi

köszönöm, hogy továbbitottad Dávid felé a kérdésem. Én már el is felejtettem, de most látom, hogy válaszolt rá Dávid.

Dávid azt mondja az els? könyvben, hogy küldetésének lejárta után ?visszamegy?.
A kérdésem az, hogy az a döntés még érvényes-e? Nem gondol arra, hogy a Földön szerzett tapasztalatai alapján nem tartozik már az Inua bolygóhoz, és további fejl?dése érdekében a jöv?ben az Új Földön lesz a helye?

Azt teszem majd, amit mondanak nekem. Én itt szeretnék maradni, de addig maradok, amíg szükség lesz rám. Tudom, hogy amikor majd minden lecsendesedik, amikor az új Föld létrejön, akkor kezd?dik el az igazi küldetésem. Addig fog tartani, amíg kell. Fontos megértenünk, hogy mi az univerzum vándorai vagyunk, és egy égitesten vagy univerzumban vagy dimenzióban való tartózkodásunk azért szükséges, hogy bizonyos tapasztalatokat szerezzünk, segítsünk és megváltoztassunk dolgokat. A távozásunkkor semmit nem viszünk magunkkal, csak a gondolatenergia-formákat, amelyeket létrehoztunk. Ezek jelentik a hozományunkat, és a segítségükkel fejl?dhetünk.
A válasz tetszik, ha kiszedjük bel?le az Új Föld elképzelést (már amennyiben, ha egy konkrét helyre gondolunk ez alatt, nem pedig egy másfajta látásmódra, másfajta gondolatokra). Mivel én is igy kérdeztem ezért ? ez alapján válaszolt.

“Azt teszem majd amit mondanak nekem”- itt újabb kérdés vet?dik fel bennem, hogy mennyire alázatos Dávid, Isten felé, mennyire hisz Istenben, ha nem az ? hivására figyel? Miért van szükség közvetit? személyekre?

“Fontos megértenünk, hogy mi az univerzum vándorai vagyunk, és egy égitesten vagy univerzumban vagy dimenzióban való tartózkodásunk azért szükséges, hogy bizonyos tapasztalatokat szerezzünk,…”
– ez egy ?szinte és egyszer? válasz, szerintem ennyi az élet értelme, mindegy, hogy, földi vagy, vagy földönk-kivüli.