Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gorillabacsi
Felhasználó
Tamas wrote

gorillabacsi wrote

Most, hogy olvasom az anunnakis könyvet, érdekes dolgok kerülnek napvilágra. Egyel?re nem akarok ezekr?l írni. Annyit azért elárulok, hogy van egy kis lacertás hasonlóság és nagyon izgalmas a történet, könnyen olvasható, nem annyira a sz?rszálhasogató és nem tények bizonygatására épül, mint a Dávid Icke könyvek. Szerintem ez benne van Aryana stílusában is, talán nem hiába választotta Dávid ?t közvetít? személynek. Aki csak az emberi logikával és egóval közelít meg valamit, és ne akarjak nevet említeni, mert akkor megint háború lesz ezen a fórumon, az soha nem lesz igazi mester…

Így van Bálint, viszont az igazi mester az, aki lemond arról, hogy mester legyen!

Olykor fingik, amikor fingania kell, olykor megmondja az igazat, akkor is, ha politikailag nem korrekt!

Vagyis azt is pl., hogy amit Dávid Erdély történetér?l mondott, az szemenszedett hazugság! És Te székelyként még kollaborálsz vele!

Fájdalom, de így van! ATTÓL FÜGGETLENÜL, hogy spirituálisan igaz tanítás – csak NEM magyar!

Ha Dávid magyarnak született volna, akkor is ugyanaz lenne a helyzet. Engem egyáltalán nem Erdély története fogott meg és senkit azok közül, akik itt irogattak, csak egyedül téged zavar ez az egész és végtelenségig hajlandó vagy ezzel foglalkozni. Hidd el, hogy én is magyar érzet? vagyok, és fantasztikusan büszke vagyok a származásomra.
Ha a paranormal.hu egy történelmi dokumentumokat felsorakoztató oldal lenne, akkor talán nem is írnék itt, annak ellenére, hogy engem is izgat a múltunk. Sokat foglalkoztam Móricz János kutatásaival és egy jó pár dologgal, ami számunkra érdekes. Ha azt mondanám, hogy mi a sumérokkal vagyunk közvetlen rokonságban, akkor részben szégyenkeznem is kellene, hiszen a sumérokat az anunnakik hozták létre (Dávid Icke és még egy pár kutató szerint – és én hiszek nekik). Én korábban azt állítottam, hogy múltunkat nem igazán ismerjük, sok a zavaros tényez? benne. A dákokat nem tartom a románok ?sének, de az atlantisziak leszármazottainak viszont igen. Az írón? készpénznek veszi azt a dolgot, de csak saját hiúsága és büszkesége vezérli.
Dávid a második könyvben azt mondja, hogy el?ször rá kell kérdezzen Aghtonra a dákokkal kapcsolatban. Mivel nem innen származik, nem is beszélhet róluk. Igazából semmit nem mond sem a románok, sem a magyarok történetér?l. Az a írón? nacionalizmusa érthet?, hiszen Dávid speciálisan Romániára korlátozza a küldetését, kijelentve, hogy itt olyan dolgok történnek, amellyel védettséget fogunk élvezni és Romániára különleges szerep hárul. Ha egy mit sem tudó laikushoz elmenne egy idegen lény és elmondaná azokat, amiket Dávid elmondott neki, persze, hogy az illet? kitüntetve érezné magát. Szóval, Tamás ne vedd ezt rossz néven. Én személy szerint szívesen elbeszélgetnék Dáviddal a magyarságot történetét illet?en, ha nem sikerül közvetlen kapcsolatba kerülnöm vele, hát vagyok olyan pofátlan, hogy feltegyem az írón?n keresztül a kérdéseimet, akivel nagyon gyakran beszélgetek és tudom azt, hogy közvetíteni fog felé.