Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

gorillabacsi
Felhasználó

Nem kell nagy dolog hozzá, sem speciális képességek, hogy lássad az el?z? életeidet. Még hipnózis sem kell, mert az inkább tudatmanipuláció, mint tiszta emlékezés. Te magad kell megtaláld az emlékeidet, de azért néha sokat kell gyakorolni és az elme rengeteg akadályát kell leküzdened. Az, hogy az adatokat le kell kérned valahonnan és nem fognak majd jönni, mert valaki megtiltja, egyszer?en nem igaz. Azért, hogy mégsem kapod meg csak te magad tehetsz, még nem állsz azon a szinten, hogy könnyedén elérd ?ket.
Nagy dolgok vannak ott, a földi emlékek csupán apróságoknak t?nnek, ezért nem értem azt, hogy miért kell állandón a magunk fels?bbrend?ségét osztani. Még a cigányoknál sem vagyunk jobbak, de dramatizáljuk, hogy mi vagyunk a mag népe, a tudás örz?i, Isten speciális szereppel ruházott fel, mindenki t?lünk tanult mindent és minket használt ki és soroljuk a történelmi emlékeket, “tényeket”, amivel okosabbnak t?nünk mindenkinél, aki csak az egyetemes igazságra és szeretetre vágyik. Ez lenne a mi feladatunk? Ezzel akarunk jót mindenkinek, aki itt él ezen a bolygón? Ha igenis mi vagyunk a kitüntetettek, akkor sem volna helyes, hogy mindenkit megalázzunk, csúfolkodjunk és er?szakosan hülyének nézzünk, mert nem rólunk beszél. Hány ilyen ember van, aki így viselkedik és közben még spirituális, a felemelkedés híve? Van olyan, hogy Magyar-Univerzum? Valaki ismer ilyent? Ilyen beteges hozzáállást csak az ultranacionalista román Vadim Tudortól, vagy Kolozsvár volt polgármesterét?l, Funartól tudok elképzelni, esetleg a volt szlovák miniszterelnökt?l, akik politikusok, de mi nem vagyunk azok. Miért kell Dávidot számonkérni azért, amir?l nem is beszél, kérjük számon az írón?t?l, ? írta a könyvet. ? tehet arról, amit kérdezett a “magafajtáiról”, Dávid nem ezzel kapcsolatban kereste meg a pszichológusn?t és engem nem érdekeltek azok a dolgok, csakis az egyetemes tudás és szeretet, de van aki egyb?l a rosszat, a negatívat akarja kifacsarni mindenb?l, azért hogy saját magát igazolja. Nem próbálom egyetlen tudós ember érveit, igazát megváltoztatni, nem tehetem meg, de megtalálom a saját adataimat és csak azt továbbítom az emberek felé, ami a segítségükre lehet. Szerintem a jöv? a miénk és azé a világé, ahol csak jó és szeretet létezik, a múlt emlékei pedig elhanyagolhatóak …