Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Nilem
Felhasználó
gorillabacsi wrote

Nem kell nagy dolog hozzá, sem speciális képességek, hogy lássad az el?z? életeidet…..
… Szerintem a jöv? a miénk és azé a világé, ahol csak jó és szeretet létezik, a múlt emlékei pedig elhanyagolhatóak …

Szia gorillabacsi!
Tudnál mondani valamilyen technikát, amivel az el?z? élet-életek eseményeit el? tudnám bányászni? Már próbálkoztam vele, de nem ment. Lehet, hogy csak a technikával volt bajom, de lehet, hogy nem vagyok rá érett….

Még valami….Pár szót szeretnék hozzáf?zni a fórumon folyó vitához.
Nekem is az a véleményem, hogy sokan a “Magyarságot” túl misztikfikálják.
Legyen úgy, hogy mi leszünk az a nép, akit tesz is valamit a változásért, a rezgésszint emelkedésért, de ezt alázattal és nem nagyképüen kellene viselni….. Ne essünk bele a nacionalista hálóba.
De mi van ha mégsem mi vagyunk a kiválasztott faj ?????
Nekem különben is az a véleményem, hogy el?z? életemben (vagy életeinkben) biztosan nem magyarok voltunk… (legalább is elég nagy esély van rá). Akkor meg mir?l is beszélünk?? Szóval ez is bizonyítja számomra, hogy teljesen mindegy melyik nemzetben élünk jelenleg…. nem az a lényeg! A lényeg az emberiség és az emberség!! Az egész emberiség!
Tehát teljes mértékben egyetértek veled, hogy fölösleges itt a nemzeteket összeugrasztani, területi vitákat folytatni, siratni a múltat.. stb.
Nézzünk a jöv? felé! Ezek itt mind lehúzó energiák voltak… hogyan akarunk így rezgésszintet emelni, ha err?l szól a vita? Ráadásul egy olyan topikon, ahol elméletileg ezoterikusan fejlettebb emberkék irogatnak.

Tamás, Neked csak annyit mondanék, hogy a tudásodat elismerem, sokat olvastál (és használni is tudod) de nem tetted az életed részévé. Nem szabad az emberekkel olyan csúnyán beszélni, még ha más is a véleményünk, mint Neked. Meg kell hagyni a gondolat szabadságot, de az ellentétes véleményt szépen is meg lehet mondani. Sokszor, mikor olvastam a hozzászólásodat, olyan méregbe gurultam… és ez nagyon rossz!
Hisz nem is nekem írtál csúnya szavakkal választ és mégis nagyon rossz hatással volt rám.
Hát ezért sem szabad méregb?l válaszolni. A szavaknak ereje van. Legyen az szép, vagy “csúnya” szó. Nekünk ezzel már tisztában kellene lennünk.
Emoto is bizonyította ezt a vízzel és mivel testünk nagy része víz, ezért a hatást nálunk is sejtszinten lehet érteni. De ezt gondolom Te is tudod.
Sziasztok! 🙂