Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Nilem
Felhasználó

Szia Tamás!
Nem tudom, hogy ez most hogy jött ide: “Aki növeli tudást, növeli a fájdalmat is – hallottad már ezt a mondást?”
– Hogy érted? Milyen tudás? A tied? Fáj valamid?

” ( Nyilem? Nyalom? – miért nincs Neked sem normális neved? )”
– Sértegettelek én téged valaha is??? De nem ez az els?, hogy valakit a neve miatt megsértesz… Nekem ez így tetszik. Van közöd hozzá? Szerintem nincs!

“Ha a sötét oldal tevékenységét fokozatosan nem látod át, akkor ez azt jelenti, hogy igazán a Fény felé sem törekszel! Akkor megelégszel a látszattal, azzal csupán, amit ma a tudatilag egyenirányított emberek társadalmi értelemben jónak tartanak!”
– Tamás, ezt azt akarja jelenteni, hogy pl. gyilkoljak meg valakit, hogy éljem át a sötét oldalt?
Miel?tt még megjegyeznéd, hogy idióta vagyok…. szeretnélek rá figyelmeztetni, hogy ez a szöveged értelme! Ez jön le bel?le!

“Az persze elfogatott, hogy egy havi minimálbérnek megfelel? összegért szeretet-workshopokat tartsanak hétvégenként, vagy hogy minden pláza bejáratánál óriásplakátok ordítsanak rám, hogy vegyem meg a szeretett?l csöpög? ezoterikus humanista legújabb könyvét – mivel nyilván a milliárdos bankszámláján valami fogyást észlelt.”
– Miért érdekel ez téged? Bántottak téged? Akkor? Rosszat csinál? Akkor?
Nem értelek.. van akinek van pénze, erre vev?… és akkor mi van??? Téged ez miért zavar? ? így akar megvilágosodni! Hát aztán….

“És bizony, mint valóban magyar ember, aki nem köntörfalaz, olykor élesebben fogalmazok – de mindig tényekkel támasztom alá”
– Igen, mint pl. nyilem-nyalom.. vagy az idióta, vagy a sok-sok szép szavad, amiket idézni sem érdemes.

” – amikor néhány huszonéves takony gyerek kezd kioktatni szeretetb?l és humanizmusból! Mivel elolvasott néhány milliárdos amerikai szuperkontakta angyalkás könyvét, meg Pesten beiratkozott az ezoterikus zsidók és szabadk?m?ves elvtársaik által heti rendszerességgel tartott “ezoterikus akadémiákra”! “
– Ez az ? útjuk… itt kioktató egyedül még csak Te voltál… igen, ?k elmondják a véleményüket… de lehet vélemény .. nem??? Vagy ez diktatúra? Ja és ?k fiatalabbak nálad… ez is baj? Ja… lehet, hogy Te fiatalabb vagy nálam (s?t biztos) .. akkor mondjam rád, hogy taknyos?
Nekem az a véleményem, hogy akikt?l Te könyveket olvastál, akikt?l tanultál, azoknak is volt mit a tejbe aprítani….

“….LELEPLEZNI a sötétség m?ködését. Amelyet persze nem lehet mindig csak a szokásos szeretett?l csöpög? módon megtenni, különösen, ha azzal kell szembesíteni a spirituálisan teljesen süket és vak honfitársainkat, hogy az utolsó stádiumban vannak, és vagy vállalják a fájdalmas m?tétet vagy belepusztulnak!”
– Figyelj! Ez az ? dolguk! Te figyelmeztetheted ?ket szépen is! Ha erre nem reagálnak, akkor er?szakkal senkit sem lehet megmenteni!
Erre még nem gondoltál?

“A felszínes szövegeléseitekkel meg nagyon is megvagytok itt magatoknak, nekem meg fölösleges, meg nagyon fárasztó is, hogy évek óta minden cyber-majommal elemi kérdésekr?l újra és újra vitatkozgassak. “
– Nem kell vitatkozni semilyen cyber majommal. Akinek nem akarok írni, nem írok… s?t van olyan is, akinek átugrom az írásait… éppen ez miatt….
De az már zavar, hogy pont Te, aki nagyon magas szint? emberkének tartja magát…. (mint írtam van hozzá tudásod, de nem arra használod, amire kellene) t?led nem várná el az ember ezeket a szavakat, még akkor sem, ha “tanító” szándékkal is küldöd.

“- Vajon az adminnak miért nem rovod fel, hogy a f?oldala mindig ordít a negatív bulvárhírekt?l? – Attól függetlenül, hogy általában nyitott gyerek, csak hát még ? is átveszi, minden figyelmeztetésem ellenére, a kötelez? konzumidióta média-formát.”
– Mert nem olvasom el. mivel nem érdekel!!! Ennyi.

“Miért az én stílusom a legfontosabb Neked? Hogy talán megejtettem a nemi érintkezéssel vagy székletürítéssel asszociálható szavakat? Ott, ahol olyan témák és ezért olyan évezredek át elhallgatott emberi tragédiák kerülnek megtárgyalásra és leleplezésre, melyeket máshol sehol sem olvashatsz?”
– Mint már írtam, túl sok a tudásod és túl értelmes embernek tartalak ahhoz, hogy ilyeneket írj. Bántó vagy. Mág annak a számára is, aki csak olvassa.

“Na, ez az aljasság! Ez az belétek kondicionál és egyenirányított álhumanizmus, amely – hogyan is lenne másként? – mindig a sötétségnek tárja tágra a kaput naiv idiotizmusában, és a világosságot, amely mindig rendkívül éles figyelmeztetésként jön hozzá, kizárja!”
– Oppá… minek ez a kifakadás? Megint jössz a sötétséggel…. mir?l beszélsz?
Szerinted a fény és a szeretet az ocsmány beszéddel kezd?dik? Gondolkodj egy kicsit….
Ja.. és nyugodj le, miel?tt választ írsz, mert ez nem vall rád…. (Vagy igen? Akkor félreismertelek volna?)
Tudod milyen képet alakítottam ki rólad az írásaid alapján? Egy dühöng? családapa, aki ha a gyermeke ellent mond neki, akkor nekiront… üti veri.. kiabál vele… majd elmegy vele egy misére, hogy a léleknek is adjon egy kicsit. Tudom, hogy Te a vallás ellen vagy, de akkor is ez a kép, amit festesz magadról…. Tényleg ilyen vagy? Miért ezt tükrözöd magadról?
Próbáld a válaszomat úgy elolvasni, hogy nem a belekötést érzed ki bel?le, hanem az ?szinteséget, a segítséget. Vedd észre, hogy ha valakihez úgy közelítesz, hogy kiabálva, mocskolódva, akkor a válasz sem lesz más.
Tanuld meg a türelmet…
Mindezt segít? szándékkal írtam, nem rosszindulatból és nem méregb?l.