Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Nilem
Felhasználó
Tamas wrote

Az a sok baromság, amit írtál, Nyilem-Nyalom, szinte ordít a ma oly divatos n?i, elixires meg természetgyógyászos bulvár-ezós világnézett?l!

Mert a segít? szándékodat inkább a nép megmentése érdekében vessed be, nem pedig azok baszogatására, akik feltárják az igazságot!

Oh!!! Tomcsika! De édes vagy!!! Ennyi kedvességet!!! Te tényleg tanultál valamit! Volt értelme az írásomnak!
Na figyi Tomcsika! El?sz?r is jól vagy??? Úgy veszem észre, hogy közelítesz egy idegroham felé.

Nem értem, hogy mi a bajod a nevemmel Tomcsika!
Nekem így tetszik! A Te kedvedért nem változtatom meg a bejekentkezési nevemet. Tényleg nem értem, hogy mi közöd van ehhez. 🙂

De édesen írtad! “n?i, elixires meg természetgyógyászos bulvár-ezós világnézet”. De jó! Ezt még nem mondták nekem!
Te Tomcsika! Ismersz engem? Olyan kedvességeket írsz rólam, meg a többiekr?l. Nem vagy Te egy kicsit elszállva magadtól?
Honnan tudod, hogy az a jó, amit Te csinálsz vagy mondasz. Apropó! Csinálsz Te valamit, vagy csak a szád jár?!

“Ugyanis ha velem kommunikálni akarsz, akkor nem hivatkozhatsz oly’ nagyvonalúan magánügyre, hogy hogyan szólítasz meg, meg hogy mindenki járja a saját útját, úgy, hogy közben állandóan a mindennapi tényeket tagadod, vagyis a sötétség tevékenységét segíted! “

Te Tomcsika! Figyi! Ha velem komminikálsz szállj le a magas lóról.
Mlyen mindennapi tényeket tagadok??? Ezt sem értem! Milyen sötétséget segítek? Mért Te vagy a világosság??

“Mert a segít? szándékodat inkább a nép megmentése érdekében vessed be, nem pedig azok baszogatására, akik feltárják az igazságot!”

Bocsi ha baszogattalak Tomcsika…. (hú de nem szoktam én így beszélni!!!) de nem hiszem, hogy Te lennél az az ember, aki számomra feltárja az igazságot.
Te hogyan mented meg a népet? Baszogatod? Már megbocsáss!!!
Engem így senki ne mentsen meg!
Ja… és honnan tudod, hogy én mit csinálok? Na ja.. gondolom sehonnan, csak baszogatsz…

Na ez nem az én stílusom volt, de igazán bántó még talán nem is voltam veled. Nem hiszem hogy továbbra is ilyen vulgáris szavakat fogok használni… Szinte rosszúl vagyok t?le!

Szóval: Igencsak bunkó válaszokat irogatsz, megpróbáltam a szintednek megfelel?en válaszolni. (sajnos odáig nem tudtam lesüllyedni)
Eléggé rossz érzés így beszélgetni valakivel.. nem tudom te mit szeretsz rajta! Mert biztosan kedveled ezt a módszert, mert nem használnád ennyiszer.
Szeretettel: Nyilem-Nyalom