Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Nilem
Felhasználó
balko wrote

Sziasztok! Balko vagyok. Nem új felébred? hanem csak most találtam rátok. Egy kis segítséggel.
Mintha darázs fészekbe pottyantam volna, de semmi gond! Hisz itt vagyok.
Jó lenne ha Tamás hozzá szólásait is el tudnám olvasni. Mert így objektívan nem tudok hozzá szólni. Azért valami képem ki alakult, csak hiányos. Ezért nem szolok bele ebbe a parázs vitába.

Viszont a fórum elején olvastam bizonyos megélésékr?l. Például- Er?s szívdobogásról, én egyik éjjel erre keltem majd ki ugrott a ketyeg?m.
Egyszer meg félálomból riadtam mert valaki bele szolt a bal fülembe, hogy Balázs egy hang amit nem telennek véltem. se fiú se lány inkább mind kett?

Szia Balkó! Üdvözöllek a fórumon!
El?ször is a vitáról…. Mindig idéztem Tamást, úgyhogy el lehet olvasni amit írt.
Szégyellem, hogy így reagáltam rá, de már elszakadt a cérnám. Tamás mindenkit sértegetett és már nem bírtam tovább.. rákérdeztem…..
Na ebb?l jött a vita…

Térjünk inkább rá az érzéseidre…
Ez nekem is volt… néha még el?jön. Mármint a szívdobogás.
Nagyon ilyesztó tud lenni….
A beszédet is érzékeltem, de csak 1-szer vagy 2-szer…. Szóval nem sokszor. Senki nem volt a közelemben, mégis annyira valós volt a hang, hogy körülnéztem. A nevemen szólított és ennyi. Semmi több.
🙂