Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról Válasz erre: Tanítások az Inua bolygóról

Mihaly
Felhasználó
Nilem wrote

Sziasztok!
Hát ez engem is érdekelne..
… De Isten miért teremtett volna eleve rosszakat? Olyanokat, akik nem képesek “jobbá” válni?
Sokszor eszemben van ez… Van valami véleményetek err?l?
Köszi! 🙂

Üdv.
Sok a kérdés, mindig sok a kérdés és kevés a tiszta válasz, de lehet e hinni bármilyen válasznak is.
Szóval kérdés-kérdést szül és az ember, az egyén egyre mélyebbre halad az alagútban, csak remélve, hogy egyáltalán megláthatja a fényt valaha is.
Kérdem én válasz helyett, számit-e hogy a ?first? pár ki vagy mi. Rám csak akkor lenne ez hatással, ha a saját szememmel lennék képes ezt látni, amire szerintem kevesen képesek és azok nem írogatnak fórumokon.
Ami a divatot illeti, szerintem csak pár fórum van, ahol egyáltalán nyilvánosan foglalkoznak evvel. Persze film és média a keresletre termel és nem arra, hogy az igazságot megtudd, de gyakran kell a szöveg és a vászon mögé nézni egy porszemnyi igazságért. Pl. én most rágtam át egy másfajta sorozatot, Fringe (Rejtély), ami a párhuzamos világok közötti kapcsolatot taglalja. Ezt azért írom, mert egy bizonyos látásmódhoz nem nélkülözhet? ez a lehet?ség sem. S?t.
Visszatérve a kérdésekre. Ami az ébredést illeti, hát messze hamarabb ébredtek, mint mi. Ezért is nehéz harcot vívni valakivel, aki korán kel. Igen ?k aranyat leltek, f?leg, hogy odalent tartózkodnak.
Az jó és rossz nem létezik, azon a szinten ahol ?k léteznek. Gondold, csak végig nem tudunk kommunikálni az állatvilággal, ezért magasabb szint? lényeknek képzeljük magunk és egyszer?en megesszük ?ket (tisztelet a kivételnek, már én sem). Ett?l még nem tartjuk rossznak az emberiség javát.
Szóval sokkal hamarabb ébredtek, mint mi, csak számukra az érzelmi világ nem létezik, ami által mi könnyebben különbséget teszünk a jó és rossz között. Itt nem csak az annunakikról van szó, hanem arról a dimenzióról is, amire sokan áhítoznak. Hisz ott megsz?nik az érzelem, az egyén az ego és a csupasz energia marad, ami igyekszik fenntartani az egyensúlyt, amit a jelen civilizációnk sikeresen felborított, és aminek a tökéletes vesztébe halad, ha tetszik, ha nem.
Isten. Számára csak az egyensúly számít, és nem sokat tör?dik az egyéni anyagi hiányokkal, szenvedésekkel. Szerintem, ha egy hagyományosan vallásos Isten tulajdonságaival létezne, akkor már rég beavatkozott volna, annak ellenére, hogy a legtöbb írásban, bibliákban a szabad akaratról beszélnek, ami eleve kizárja azt, hogy beavatkozzon. Persze ha nagyon akarjuk, közbeszól, de legtöbbször észre sem veszik az emberek, mert a beavatkozás látszólag nem mindig a ?javukat? szolgálja. Pl. én gazdag vagyok, de még sincs egy vasam sem.
Úgy gondolom, hogy vannak dolgok, amit meg kell tanulni, van, amit meg kell tapasztalni és ebbe tartozik egy bizonyos szint? szenvedés is.
Dávid nem az els?, még Romániában sem, csupán azt veszem észre, hogy a magyar emberek jobban felfigyeltek erre az üzenetre, de nem azért mert az els?. Nem kell leragadni Dávidnál, vagy bármelyik ?bevándorlónál? aki üzenetet hoz, aki tanítani próbál. Számomra csak akkor jelentene valamivel többet, ha fizikailag is megtapasztalhatnám a jelenlétét bármely idegennek, persze nem föltétlen olyannal, aki meg akar enni. De egye fenne, ha ez az ára:D.