Válasz erre: Teremt? UFO Istenek

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Teremt? UFO Istenek Válasz erre: Teremt? UFO Istenek

senkise
Felhasználó

Mivel a kutatás az én életutam is, ezért nehezményeztem azt, mikor támogatókat (anyagi) kerestél. Azért ez ennyire nem egyszer? dolog… Mindennek megvan a maga rendje. Tévedésbe pedig ne ess, nem érdekelnek a bizonyítékaid, a saját utad járod. (nem bántás, én is a saját utamat járom) Ezzel szemben ha véleményed van és megosztod velünk, azt mindig szívesen olvasom. Azt hogy a kutatásnak szenteled az életed, nagyon örülök, s?t tisztellek is érte, de figyelj oda a min?ségre is. Sokan abba a csapdába esnek, hogy bizonyítani akarnak valamit, közben pedig elvész a “szív” a dolgokból. Pont akkor leszel valaki mások szemében, ha elfelejted a kötöttségeket és a saját fejed után mész. Egy halvány példa, amikor egy társaságban vagy és beállsz középre, mondani akarsz valami nagyot, de a kutya sem figyel rád. Mikor is rájössz erre, arrébb ballagsz és elgondolkozol. Észreveszed, hogy vannak más szemszögek is, elkezdesz odafigyelni másokra. Miközben hallgatod a többieket, hirtelen beugrik egy szó, melyet kimondasz akaratlanul és ekkor hirtelen elnémul a társaság. Az ilyen emberre mondják, hogy ritkán szól, de akkor nagyot. Nincs jogom hozzá, hogy elmondjam milyen is legyél, ez sem azon okból íródott.

“19 éves vagyok, és hidd el hogy elég mélyre ástam ilyen téren.”
Egy igazi kutató tudja, hogy haláláig kutatni fog, hiszen az információ túl sok a rövidke életünkhöz képest. Szóval az “elég mélyre ástam” igen merész kijelentés. A belemélyedtem szó valamivel frappánsabb, jelzi hogy valóban foglalkozol a témával. Végszónak újra elmondom, hogy nem megkérd?jelezni akartam az életed, csupán az az anyagi támogatósdi szúrta ki a szemem, talán a legels? írásod volt. Felmutatni pedig nem nekünk kell, hanem a támogatóknak, hisz szeretik tudni, mibe is fektetnek be. Tudnék még írni, de azt hiszem már így is sokat írtam… A lejárat kérdéséhez annak idején sok forrást felhasználtam, legel?ször az alvilági történetekkel vontam párhuzamba. Találtam is érdekes részeket, de err?l nem szívesen írnék, majd kiderül a jöv?ben. Szóval sok sikert!