Válasz erre: Társalgó

News Fórumok Kávézó Társalgó Társalgó Válasz erre: Társalgó

wolfi
Felhasználó

Azt én nem állítottam, hogy a kép 100%-ban eredeti! De azért mert valaki azt állította, hogy a képet ő csinálta attól az még nem bizonyíték! Az is csalás! Ez igaz a többi furcsa képre és videó felvételre is, amit nem tudnak se, a kutatók sem a szkeptikusok megmagyarázni! A kérdést ezért szándékosan nyitva hagytam, hogy mindenki gondolkodjon el rajta! De ha csak az alsó képet nézem, ami a mozi változatról készült, az is érdekes módon pont erről szólt! Hollywood miért csinált volna róla filmet, ha mese lenne az egész? Mert a dolgok attól lesznek izgalmasak, hogy van bennük némi igazság, és ezt azok is jól tudják akik ezeket a filmeket készítik vagy megrendelik! Akik a filmeket csinálják azok mind a titkokba beavatott emberek, és ők mindig csepegtetik az igazságot az embereknek! Mondjuk az is igaz, hogy sajnos egy jó adag hülyeséggel is összekeverik, hogy ezáltal hiteltelenné tegyenek mindent, és jól összezavarjanak mindenkit a valóságos dolgokkal amik viszont igazak! Most had ne soroljam a itt azokat a filmeket amiket nemrég hasonló sztorik alapján készítettek! Vagy pl. azokat, amiket mindenki ismer vagy tanult róluk mert megtörtént események alapján készítettek, és ott is az eseményeket szándékosan meghamisították!