Válasz erre: Amikor érzed nem vagy egyedül !

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Amikor érzed nem vagy egyedül ! Válasz erre: Amikor érzed nem vagy egyedül !

marcitheking25
Felhasználó

Üdv! Most fedeztem fel ezt a fórumot,úgyhogy gondoltam megosztok pár élményt én is.

Elég régi a ház,amiben lakunk,több család is élt itt előttünk,többször is fel lett újítva,hozzá lettek toldva részek,így egész modern formája lett. Ennek ellenére nem hemzseg a parajelenségektől (amit mondjuk nem bánok),pár érdekes eset mégis történt itt. Egyszer régen (17 éves voltam), pont szenteste történt egy érdekes eset. A gépnél ültem olyan éjfél körül,mindenki más aludt már,amikor egyszer csak elment az áram,még az utcán is kialudtak a fények. Ott ültem tök sötétben,hát gondoltam keresek valami zseblámpát,vagy ilyesmit. Felálltam a géptől, és megpróbáltam utat törni magamnak. Ugye akkor még egy félreeső sarokban volt a gép, és pont el volt torlaszolva a “bejárat” egy fotellel (azt hiszem pont húgomnak mutattam valamit, azért húztam oda a fotelt). Na szóval szerencsétlenkedek nagyban a sötétben, mikor hirtelen azt hallom, hogy a kazánház ajtaját valaki kinyitja, de olyan vadul, hogy a vér belém fagyott. Ebben csak az a poén, hogy a kazán a földszinten van, és mindenki az emeleten aludt. Tudom, hogy ez gáz, de fiú létemre annyira megijedtem, hogy elkezdtem rohanni, mint az állat. Ennek az lett a következménye, hogy keresztül estem a fotelon, anyám pedig átjött a zajra. Abban a pillanatban visszajött az áram. Nem tudom mi lett volna, ha ott maradok egy helyben a sötétben, de inkább nem is akarok belegondolni… 🙂 Még egy hasonló eset történt, mikor ugyanúgy a gépnél ültem, ugyanúgy aludt mindenki, mikor a lépcső alatti ajtót nyitotta (inkább csapta) ki valaki (de legalább az áram nem ment el). Egy másik alkalommal kajáért mentem le a konyhába, lekapcsoltam a villanyt, visszamentem az emeletre, majd amikor visszamentem valamiért, ugyanúgy égtek a lámpák. Ja és ami még érdekes, bár ezt csak anyám mesélte: 2-3 éves lehettem, a konyhában ültünk, és egyszer csak megkérdeztem anyámat, hogy “mit csinál ott az a néni?”. Természetesen ő senkit nem látott ott. Még egy eset történt, ez nem is olyan rég, pár hónapja talán. Feküdtem az ágyamban, már majdnem elaludtam, mikor félálomban úgy éreztem, mintha homlokon dobtak volna valami keménnyel. Egyből felriadtam, aztán betudtam a fáradtságnak az egészet, majd próbáltam visszaaludni. Ekkor viszont megint jött egy fura érzés, az meg kb. olyan volt, mintha megpofoztak volna. Akkor lett elegem, átmentem egy másik ágyba aludni, ahol gond nélkül elaludtam. Másnap éjjel ugyanez, félálomban éreztem, hogy homlokon dobnak, majd amikor már majdnem visszaaludtam, hirtelen egy fura hangot hallottam a fejemben. Egy nő idegbeteg hangon, sikítva üvöltötte a nevem. Ekkor megint átmentem a másik ágyba, onnantól semmi gond nem volt. Utána egy másik éjjel félálomban megint jöttek a hangok, ekkor egy gonosz nevetést hallottam, majd valaki azt üvöltötte, hogy “hé”. Gondolom említenem sem kell, hogy a másik ágyban megszűnt minden. Furcsa, kicsit olyan volt, mintha valaki, vagy valami nem akarná, hogy abban az ágyban aludjak.. 🙂 Egyszer pedig, mikor még kisebb voltam, úgy aludtam el, hogy egész este egy kórust hallottam a fülemben. Senki más nem hallotta rajtam kívül, kicsit olyan volt, mintha latinul énekelnének. Mondjuk ez inkább érdekes volt, mint ijesztő 🙂

Szívesen leírnék még pár esetet, amik nem itthon történtek + mamám is átélt egy érdekes jelenséget,de ez így is elég hosszú lett, szóval majd legközelebb 🙂

Ja és azt leszögezném, hogy nem hiszek megrögzöttül az ilyen paranormális izékben, rengeteg olyan eset történt, amire utólag teljesen hétköznapi magyarázatot találtam, ezeket viszont nem nagyon tudom hová tenni 🙂