Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

senkise
Felhasználó

Tudom jól mire gondolsz pleh, viszont a papír az sajnos létszükség. Az oktatási rendszer kérdésébe pedig ne menjünk bele, úgy értelmetlen a rendszer, ahogyan van… Azt pedig ne hidd, hogy butábban jön ki, inkább mondjuk úgy, hogy túl lesz egy tortúrán. Aki másképp fogja fel, az már eleve rendszerfügg? volt, az iskola csupán rátesz egy lapáttal (te csak róluk írtál). Ha én is végeztem és elindulok els? “hivatalos” utamra, nem szeretném ha valaki fel (le)tartóztatna, csak mert nincsenek meg a megfelel? papírok. Ahová megyek, ott papírral is rizikós lesz, nem hogy anélkül… Az egyetemisták zöme zombi életre készül, de hidd el, hogy a zsák a foltját mindig megtalálja… Ez esetben ez jót is jelent(het). Végül igen, az egyetemista nem magasabb tudásút jelent, hanem csak annyit, hogy aktuálisan tanul. Korábban írtam, hogy számos barátom nem kapott lehet?séget a tanulásra, de ha végeztem, ezt majd kiküszöböljük…