Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

pleh
Felhasználó

Monolit abban igazad van, hogy maga is utána nézhetett volna miért volt olyan az el?adás amilyen. Mert bizony ez egy elég gyengén összevágott kis film egy valószín?leg több órás el?adásból.
Másrészt pedig valóban megszabja az el?adás mikéntjét, hogy kiknek tartja. És számomra egyértelm?en látszik, hogy fiataloknak tartotta, akik valószín?leg az ilyen el?adás stílust váltották ki bel?le.
Ennek generációs különbségi okai is vannak. Egymás nem teljes megértése, kor különbség miatti gondolatok, érzések hatásai….
Tudom nem könny? de ilyenkor a “hogyantól” el kell tudni kicsit vonatkoztatni és a mondandóra koncentrálni, valóban mert az a lényeg! Amikor el?ször láttam ezt a videót, nekem is furcsa volt egyébként. De aztán id?vel rájöttem, hogy miért ilyen.

Másik dolog, hogy ezen a 2012-es oldalon amin ez a videó is van, Melchidezekes kis film is látható. Érdemes azt is megnézni negyedóra sincs.