Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

senkise
Felhasználó

“miel?tt mégjobban megbántjuk egymást”

A linkr?l alkotott véleményem szubjektív, nem értem miért bánt téged… Még Pleh is megértette, ahhoz képest, hogy ? is rendelkezik saját véleménnyel, s?t még a problémát is áthidalta. Aztán jött a barátságos hangvétel? írásod, ami azt hiszem egyértelm?. Személyeddel nem volt bajom, ezzel szemben neked volt velem. Ezek után felesleges azt írnod, hogy “megbántjuk egymást”, részemr?l nincs ellenségeskedés és nem is volt. Még konkrétan Balogh úr sem zavar, pusztán az el?adás min?sége, ezt is leírtam. Kérdezted a véleményem (miért?), amely a linkelt videóról szólt és nem rólad, ellentétben azzal amit te írtál. Ha esetleg az zavar, hogy meg sem említettem a neved és ezt nehezményezted… Jelenleg csak azt látom, hogy vélemény helyett, a másik véleményét támadod, csak mert nincs, avagy nem egyezik a tiéddel, ez kissé gyerekes… Kívánni pedig ne kívánj semmit, el?ször is felejtsd el az ellenségeskedést, felejtsd el az egoizmust és vedd észre, hogy más emberek is léteznek rajtad kívül. Azt látom hogy én már szemet szúrtam neked, de nem így gondoltam, próbálj meg min?séget is belevinni a kommunikációba.

“Részemr?l ezt a párbeszédet ezzel be is fejeztem.”
A véleményem err?l csak az, hogy el sem kellett volna kezdeni, így biztosan nem… Én ott hibáztam (újra), hogy folytattam…