Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

monolit
Felhasználó

Na jó, még néhány szó! Tényleg dühös lettem; pedig nem szokásom. Hogy megértsd miért, egy hasonlatot próbálok találni: találtam egy ritka, még nem látott-hallott érdekes ajándékot, amir?l azt hittem, majd beszélgetni fogunk szokás szerint. Nem volt id?m széppé tenni a csomagolást, a papírja szakadt és poros, de azért átadom, kíváncsian várva, mit szóltok hozzá, és kinek mi lesz a véleménye róla, hisz az ajándék maga továbbra is ritka, érdekes. És az els? aki kibontja, elkezd nyafogni, hogy milyen ócska a csomagolás, milyen szakadt, milyen poros, az ajándékot magát pedig szóvá sem teszi.
Hát ezért lettem dühös. Tudom, nem kellett volna. Azt is tiszteletben szoktam tartani ha valaki más véleményt ír mint amit gondolok, hisz ezért vagyunk itt, hogy tágítsuk egymás szemléletét, tanuljunk egymástól és igen, az egónkat néha nem ártana a küszöb el?tt hagyni. Úgy érzem, nem csak nekem.

Úgy érzem, nem tanulunk elég gyorsan, nem osztunk meg egymással fontos információkat, amikr?l pedig hallanunk kellene, mert valamerre elvezetnek. Az, hogy ki merre haladjon, úgyis megsúgja bens? hangja.
Gondoljatok bele, Lüty? mir?l írt. Lassan valósággá válik amir?l itt néha szoktunk eszmét cserélni, és mi még mindig csak itt tartunk – azaz sehol. Pedig voltak jónak t?n? inditékaink, szándékaink. Egymás felemelése, segítése, a kiváncsiságunk kielégítése, és ez most úgy érzem, kevés.
Persze a fórumnak a váltás sem tett jót, a régi pezsgést nehéz visszahozni.

Pleh megnéztem a Balogh Bélával készitett Arcképet. Nekem nagyon meggy?z?nek t?nik amiket mesél. Az általam feltett linknél egy csomó Drunvaló van, ha lesz id?m majd azokat is megnézem.

Az az el?adásrészlet pedig, amit ajánlottam, nekem tartogatott meglepetést. Nem tudtam arról a kis égitestr?l sem, ami a Nap közvetlen közelében kering. Hihetetlen gyors! Az Uránusszal kapcsolatban nem tudok mit mondani: utánanéztem, tényleg instabil a rendszere.

Ha összeszámolom, sok minden vár ránk az elkövetkez? néhány évben: földrengések, árvizek, vulkáni hamu miatti csökkent napfény, mágneses pólusok váltása, a bolygónk pólusváltása, klímaváltozás, ritka er?s napkitörések, állítólag egy fél Uránusz és a Hold pályamódosulása és tudatszintváltozás vagy dimenzióváltás ahogy másképp nevezik. És mellesleg precessziósév-vége van, tényleg már csak a Nibiru hiányzik. Kihagytam valamit?

Szpacsek, van még pelusod? Lassan nekem is elkelne egy….