Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

Szpacsek
Felhasználó

Igen Pleh, az iskola “kiöli” a fantáziát és a kreativitást — egy kissé — a gyerekekb?l, a feln?ttekb?l, vagy bárkib?l. Egyetértek az egész el?z? hsz.-oddal. Én szerencsére csak 3 osztályt végeztem el a KÖZÉPiskolából, ( nem az általánosból ), nem érettségiztem, hanem inkább autodidakta, önképz? módon képeztem magamat mindenhonnan, könyvekb?l, tv-b?l, rádióból, akkor még nem volt internet. Carrion, ? pedig érettségizett, de saját elmondása szerint, nem sokat tanult ott, ( ha lenne “id?gép”, visszamenne 18 éves korába, és többet tanulna… ezt írta egyszer.) Drunvalo Melchizedek sem az iskolában tanulta meg a számára legfontosabb dolgokat, mint ahogyan ezt leírja ” Az élet virágának ?si titka ” cím? könyve 1. részében.

Sok ember van aki jó szív?, melegszív?, de kevés esze van pontosabban tudása, tanultsága, tájékozottsága.
De van sok ember, tehetségtelen, antitalentum, és ” tyúkesz?” is. ( Nem carrion.). ? nem buta, csak talán ” még” keveset tud. Nem baj, lehet még tanulni, megismerni ( a dolgokat és továbbképez?ddni! Sokat kell olvasni, gondolkodni, tanulni…!!! 🙂
És az érzelmére is hallgatni kell az embenek. Ne csak az esére, az értelmére hallgasson az ember… Van is egy ilyen dalszöved: ” Az a baj, hogy az ész megtorpan hirtelen…, de a SZÍV, kisegít, s azt súgja: ” Úgy legyen ! “.
🙂 🙂 🙂
Remélem te is így gondolod vagy ÉRZED, Carrion..!!

És persze nagy SZERETETTEL kell hozzáállni a dolgokhoz !! Nem tönkretenni kell akarni valamit, hanem, alkotni, építeni, stb.
A rosszindalatú ” okos tojások” nem hasznosak, inkább károsak vagy idegesít?ek… Ezt meg Nikától , Veress Mónitól tanultam, az énekesn?t?l.

Na most ennyi jutott az eszembe egyszerre, nem írok többet egyel?re !
De ti írjatok, mert ” Minden véleményeteket, írásotokat köszönettel (v)eszem !! 🙂