Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

Névtelen
Vendég

Hello Tamás!
A szakkörömet túllépi a történelemtudomány, a nyelv, valamint az id?számítással való foglalkozás. Nem vagyok se nem kutató, se nem régész, még csak tanár sem. Szóval nem tudok mélyen belemerülni a témába, id?m sincs rá. Korábban már olvastam írásaidat, láttam, mennyire sokat tudsz, ugyanakkor, magas az egod is, ami véleményed stabilitását helyezi kilátásba.
A technika, és az informatika messze áll a történelemt?l, ámbár csak m?szerek segítségével lehet megállapítani hitelesen egy forrás korát, és nem vakon.
Lehet, hogy er?s a materialista nézetem, csak egyszer?en szeretek mindenre magam rájönni, a logikám pedig kit?n?. Nem szeretem, ha valamit elém nyomtak azonnali elfogadással.
Életemben sokszor próbáltak már átverni, ez vezetett rá a kritikus, logikus gondolkodásra, de az érzelem nem áll messze.
Mellesleg nagyon kevés az id?m, én szívességet akartam tenni, nem saját gondolatmenetemet másokra ráer?ltetni.
A véleményem továbbra is az: 2122, vagy ha idegenek szerint 2012, akkor most 1901-et írunk!!!
Para