Válasz erre: 2012 december 21-22

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei 2012 december 21-22 Válasz erre: 2012 december 21-22

samsung
Felhasználó

A belinkelt cikk (vagy inkább blogbejegyzés) egy kissé nem átgondolt..szerintem.
Nem tagadom, h lenne még egy nagybolygó. Na de az a rész enyhén nevetséges, h már 2 éve folyamatosan lehetne látni. Ott van a NASA kismillió ?rteleszkópja, amit bárki nézhet, és azt hiszem, 3 évre visszamen?leg vannak archív felvételek. Na azokon semmi nagy bolygó nincs a láthatáron…pedig ha elvileg jöv?re ér ide, már igencsak látni kéne valamerre. De ha most valaki jön azzal, h a titkolózó, gonosz NASA machinálja a felvételeket, akkor gondoljunk bele, h hobbycsillagászok se fedeztek fel az elmúlt 2 évben ekkora, közeled? bolygót… 😛
Az írás elején már az jutott eszembe, h mi van az óegyiptomiakkal…és lám, ?k is szóba kerültek…pont olyan vonatkozásban, ahogy én gondoltam. Azaz ?k abban az id?szakban javában éltek, ahogy el?tte és utána is, mikor legutoljára itt lehetett a Nibiru. Nem nagyon maradt fent emlék, h olyan hatalmas pusztulás, világvége zavarta volna meg az egyiptomi civilizációt. Pedig gondolom, azért elég látványos és érezhet? lett volna egy ilyen eseménysorozat 😛
….a maja naptárra való hivatkozás pedig már annyira unalmas…maja naptár vége–> világvége..ahhhh…ki találta ezt így ki? Nagyon tudhat, ha ez ennyire elterjedt vagy az emberek egyszer?en imádnak a katasztrófákkal foglalkozni.

A világvégér?l még annyit, h Párom mondta a múltkor találóan, h ha ennyi ember, jós, kontakt és kitudjamégkik hisznek a világvégében vagy bármi olyasmiben, amiben megsemmisülünk, azok nyugodtan írassák át a bankszámlájukat az ? nevére, mert hát pénzre úgyse lesz már szükségük, ha mindennek vége 😀