Válasz erre: Az ősi asztronauta elmélet

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei Az ősi asztronauta elmélet Válasz erre: Az ősi asztronauta elmélet

Katt
Felhasználó

Egyre több helyen olvasni ezekről az “első emberekről” és egyáltalán nem tartom kizártnak,hogy éltek emberek a dinoszauruszok korában,vagy jóval előttük. Sajnos ezek nem fognak nyilvánosságra kerülni soha,mert az ilyen tudósokat és régészeket elhallgattatják,a kutatásaik pedig biztos helyre kerülnek. :/
Beszélgettem régebben egy UFO kutatóval és ő azt mondta,hogy nem tartja kizártnak,hogy az amit mi UFO-nak hívunk valójában nem más,mint sima időutazás és több idősík létezik.
Nem feltétlenül kell összeesküvős lapokat keresnünk,elég ha megnézzük,hogy pl Hitler mikkel kísérletezett és milyen gépeket használtak akkor repülésre 😉 és rögtön látjuk,hogy nem is olyan hülyeség ez a több dimenziós elmélet.

Azon már én is gondolkoztam,hogy ki miért hozott ide minket,vagy hogy alakult ki az emberiség (mert a mókusszerű rágcsáló őst valahogy soha nem vettem be) de az is érdekes,hogy az embernek van olyan DNS-e,ami semmilyen más élőlényben nem található meg és egyedi.
De ez nyilván nem fog kiderülni,mert akkor a kamu evolúciós elmélettől kezdve,a Bibliáig minden megdőlne…