Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Beszámolók – parajelenségek Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

Katt
Felhasználó

Szia!

Nem tudom hogy kezdődött. 🙂 12 éves voltam,amikor új házba költöztünk (akkor építtetve).Akkor kezdődött,akkor hallottam először furcsa hangokat.Nem próbáltam fejleszteni a dolgot,mert ahogy múltak az évek egyre több mindent láttam és hallottam.
Az első pár évben “csak” hangokat hallottam,lépteket,meg leestek tárgyak a polcról.Aztán már beszédet is hallottam.És az utóbbi pár évben volt az,hogy láttam is dolgokat,először csak árnyakat a szoba közepén,aztán már egyre jobban láttam mindent. A volt munkahelyemen is láttam egy olyan férfit,akit csak én láttam,a munkatársam nem.Esténként már alig tudtam aludni,mert amikor épp nem láttam semmit,akkor hasonló dolgokat álmodtam,amik nagyon életszerűek voltak,bár nem tudom,hogy a két dolog összefügg-e…
Meg már itthon napközben is voltak furcsa dolgok és nem szerettem egyedül itthon lenni.Akkor döntöttem úgy,hogy megpróbálom ezt elnyomni ezt az egészet és elfelejteni.
És valamennyire sikerült,mert majdnem minden megszűnt. Most is érzem ha van valaki/valami,de már nem látom és nem hallom a beszédet sem. A “szokásos” dolgok megmaradtak,amikor arra kelünk fel este,hogy valaki többször is “ráüt” az ajtóra,de az már negyed annyira nem ijesztő. 🙂