Válasz erre: Divat,nem csak csajoknak

News Fórumok Kávézó Társalgó Divat,nem csak csajoknak Válasz erre: Divat,nem csak csajoknak

Szpacsek
Felhasználó

Kösz hogy kérdezted, jó, hogy kérdezted. Nem, nem divat, Lüty?.. De jobb, ( szerintem ), mint ami most van… Mert most valójában mi a divat, én már nem is tudom…! Nálam a trance zene, az anime rajzfilmek ( ez carrion hatására is van), a facebook, a Panorámió ( nem Paranormál), itt a neten, meg másoknál — az erdélyi barátn?mnél például — még általában az ezotéria is divat, a misztkum is. ( horoszkópok ). F?leg a n?knél. Renííííkém, 🙂 😛 nos ? már egy kicsit lejárt lemez. Pedig mekkora szerelmem volt ? kamaszkoromban !!!!!!! ( Mostanában mi lehet vele, nem is tudom…) Te, Lüty?, én “imádtam” ?t és imádom a mai napig is !!! ( Meg a Fabulon–reklám Staar Katit is!) Persze mindenki mást szeret, úgyhogy megértem hogyha te nem akarod pont ?ket utánozni,.. de nem is tudom hogy mi a divat most. Nálam Lola, ( akivel vagy 15–ször beszéltem már telefonon), Hináta Narutó, akit pedig CARRION személyesít meg,( mert mit érnék én egy rajzfilmfigurával, egy rajzolt csajjal).

Ezt a ” Sunyi” 🙂 Rajcs Renátát tényeg kedvelem vagy 18 éve kb., az már egyszer biztos !!!
Egyik dalának szövege:

Sunny,
Tegnap méég fájt az életem,
Sunny,
Tegnap bennem élt a félelem…,
De kisüt a Nap, éés tisztul az ég, a tegnapi fájdalom porrá ég-Sunny, naphajú,
I Love You …

Sunny,
Köszönöm a sok-sok napfényt,
Sunny,
Köszönöm, hogy újra van remény,
És ragyog a Nap éés tiszta az ég,