Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Beszámolók – parajelenségek Válasz erre: Beszámolók – parajelenségek

Siera
Felhasználó

Sziasztok! Én még új vagyok errefelé,de a segítségeteket szeretném kérni,és légyszíves mindenféle poénkodást,meg túl sok horrort nézek stb hasonló dolgokat mellőzzetek.Szeretnék leírni egy történetet.Az egész 16éves koromban kezdődött,amikor barátnőmnél aludtam.Akkoriban nem hittem a paranormális dolgokban,sem a szellemekben.Barátnőm mondta,hogy tud egy szellemidézős “trükköt”.Persze viccnek vettem az egészet,úgyhogy belementem a “játékba”.Kanalazásnak hívják azt a módszert,ahol 4újságpapírba kell egy-egy kanalat tekerni,majd egymással szembe rakni őket stb. nem akarom most az egészet leírni de utána lehet nézni.Szóval megcsináltuk,a lényeg az,hogy a kanálnak nem az újság belsejében kell lennie,hanem felül.Aztán amikor ez “bekövetkezett” egyből próbáltam/próbáltunk rájönni,hogy is lehet ebben csalni.Persze nem igazán sikerült,és barátnőm nagymamáját idéztük meg,Tőle kérdezősködtünk.Amikor úgy gondoltuk,hogy mostmár befejezzük,barátnőm mondta,hogy vissza kell küldeni őket,különben itt maradnak.Nekem az egész teljesen hihetetlen volt,nem foglalkoztam annyira vele,de ha küldeni kell hát küldjük.Amikor végeztünk és pakoltuk el a dolgokat,közöltem barátnőmmel,hogy én még mindig nem hiszek ebben az egészben,és ennyi nem győzött meg egyáltalán.Abban a pillanatban(azt elfelejtettem írni hogy egy sátorban csináltuk,amit a kert végében állítottunk fel)szóval abban a pillanatban a sátor mögöttem lévő oldalába valaki erőteljesen belerúgott,de olyan erővel,hogy én előre estem.Barátnőm egyből nyitotta a sátrat,hogy rászóljon a testvérére,de még a kutya sem volt arra.Egyedül voltunk a kertben.Ezután jópár évig nem foglalkoztam ezzel,sem hasonló paranormális dolgokkal.Aztán 18-19éves koromban elkezdődött minden “komolyabb” dolog.A ház ahol lakom a nagymamámmal nem mai darab,lehet ez is közrejátszik.Elkezdtem/tünk tapasztalni nem hétköznapi dolgokat.Amikor egyik barátnőm itt aludt(nem a sátras),egy ágyban aludtunk és hajnalban felriadtam,fogalmam sincs miért mert még rosszat sem álmodtam.Megfordultam barátnőm felé,mert ő aludt kívül,és 4 fekete alakot láttam az ágy szélénél állni.4fekete,vékony testalkatú de magas alak.Nem volt hajuk,ruhájuk vagy bármi.Ott úgy éreztem helyben szörnyethalok az ijedtségtől,de még sírni sem mertem.Nagyon lassan visszafordultam a fal felé,majd magamhoz szorítottam a kispárnát,amit pár mp-el később éreztem,hogy lassan kihúznak a fejem alól,de egyre jobban szorítottam.Másnap reggel kérdeztem barátnőmet,hogy felvolt-e az éjjel,mire azt mondta hogy ő végig aludta.Nem mondtam neki semmit a történtekkel kapcsolatban,próbáltam elkönyvelni egy álomnak,holott tudtam hogy teljesen észnél voltam.Rá pár hónapra egy másik barátnőm is itt aludt.Vele hajnalig beszélgettünk.Az ágyam pont úgy volt,hogy az ajtó felé lehetett látni,az ajtómon pedig ablak van,szóval kilehet látni az előtérbe.Akkor este a nagy beszélgetés közben csak bámultam az ajtón lévő ablakon kifelé,és (hajnali 2 és 3 között volt az idő) kék “fényvillanást” de inkább kék fényt láttam ami végigment az előtér falán majd eltűnt.Főút mellett lakok,de akkor már egy autó sem járt,és nem is hallottunk autót.Pár perccel később már nem beszélgettünk,de mind a 2en lestünk kifelé az ajtó ablakán,akkor egy rózsaszín fény ment végig a falon, és azt már barátnőm is látta.Az ajtóm előtt eltűnt.Erre a mai napig nem találok magyarázatot,hogy mi lehetett ez.Aztán a sulimban megismertem egy fiút,aki érdekelt az ezoterikus,paranormális dolgokban és beszámoltam neki minden átélt eseményről.Majd megismertette velem a Quija táblát.Eljött és egyik este kipróbáltuk.Azt mondta ezzel kapcsolatba lehet lépni a szellemekkel.Ennyi idő után már semmi kétségem nem volt afelől,hogy ilyenek nem léteznek.Mert valami tuti van.De megjegyzem SOHA nem idéztünk meg senkit, SOHA! Mindig is csak azt kérdeztük,hogy van-e itt valaki és mit ne mondjak…..voltak páran.Párat elmesélek.Egy mamika,aki arra kért minket,hogy mondjuk meg az unokájának,hogy a pénzt a kályhába rejtette,fel ne gyújtsa.Nem tudja hány FILLÉR van benne,de vegye ki belőle.Nem igazán volt tisztában azzal,hogy már nem a fillérek korát éljük.Egy fiatal srác az édesanyját kereste,mert nem találja sehol.Ami kicsit megrázóbb volt,egy fiatal lány aki Zsanett néven “mutatkozott be”,elmesélte,hogy hogyan lett öngyilkos.Vonaton utazott amikor kiugrott belőle,de mindenki úgy tudja,hogy baleset volt és kiesett.De tulajdonképpen ő akart meghalni,mert nem bírta elviselni,hogy a barátja megcsalja őt az egyik barátnőjével.Őszintén szólva nem tudom én sem mennyire tudok ebben hinni,de elég hihető volt,másnap utánanéztem és tényleg volt egy ilyen baleset ahol egy lány kiesett a vonatból.Elvileg még a tv-ben is benne volt.Na mindegy.Egy anonim személy akitől megkérdeztük miért van itt,azt mondta,hogy miattam(?),mert tudják,hogy csak rajtam keresztül kommunikálhatnak és mert bevonzom őket.Én?Aki eddig egy szempillantásig nem hitt az ilyenben azelőtt…Anyum mesélte,hogy 6 ujjal születtem és hogy azokat táltosoknak tartják.Lehet hogy köze van ehhez?A lényeg,hogy megtetszett ez a quija tábla,utána többször használtuk,de kifejezetten csak az itt rekedt emberekkel kommunikáltunk és segítettük őket a “fény felé”,szóval az hogy “megidézlek Téged xy” soha nem hangzott el a szánkból,csakis a “van itt valaki?”.Sokadik használat után viszont olyan “páciens” jelentkezett aki nem teljesen jó szándékkal jött,és azt mondta,hogy fejezzük be,mert a mi segítségünkkel az összes lélek átmegy és neki nem marad (?)…Azt is hozzátette,ha nem hagyjuk abba megfog ölni minket(?)…Persze elsőre ijesztőnek tűnt, de (sajnos) még utána párszor használtuk a táblát, és ez a valami egyre agresszívabban bukkant fel.(azóta nem használjuk a táblát!)Most 23 éves vagyok,és úgy érzem nem vagyok önmagam.Sokszor leszek dühös vagy bánatos ok nélkül.Sokszor van de ja vu(vagy hogy kell leírni) érzésem,és sokszor csinálok olyat,hogy utána teljesen kitörlődik a fejemből.Pl.: leteszem a fésűt egy olyan helyre ahova sose szoktam, majd később megtalálom és csak lesek,hogy hogyan került az oda.Azóta az a fiú(aki a legjobb barátom lett) leszokott járni többször is,és amikor elkezd magyarázni arról,hogy hogyan lehetne megtisztítani a házat,mindig olyan düh kap el,hogy olyan szinten megtudnám ütni ha nem tudnék uralkodni magamon…A jelenségek azóta is vannak,fürdéskor a fürdőszoba ajtaján kopognak,amikor kimegyek és körbekérdezem az embereket(testvérem is ide költözött akkor már,aki jópár évvel idősebb mint én), senki nem volt.A folyamatos érzés,hogy valaki ott áll a hátadnál és a vállamnál van a feje,”felemelő”. Az elektromos dolgok folyton tönkremennek,a szoba festésekor a tv lefordult az asztalról és használhatatlanná vált.A biztosíték folyton lecsapódik,azóta már kilett cserélve a régi egy “erősebbre” de az még többször csapódik le,random időközönként.Van amikor 3 számítógép megy,plusz a háztartási kütyük,hűtő,boiler,2 villanykályha,tv stb stb és egyszer sem csapódik le,van hogy csak az én szobámban mennek a dolgok + a háztartási kütyük és lecsapódik.Szóval először arra gyanakodtunk,hogy valahol túl van terhelve a rendszer.De ha túl lenne terhelve akkor mindig le kellene csapódnia,amikor minden megy.És olyankor is lecsapódik amikor semmi se megy.Van amikor azzal “szórakozunk”,hogy lecsapódik a biztosíték,felnyomjuk,lecsapódik,felnyomjuk,lecsapódik majd ismét felnyomjuk.Egymás után 6x-7x is képes lecsapódni. A legvégére tartogattam ami miatt igazán itt vagyok.2évvel ezelőtt egyik este,hajnali 2 és 3 óra között felébredtem,és nem láttam semmit csak éreztem,hogy valami sötét közelít felém,és fölém hajol.Éreztem,hogy nagyon nem jót akar.Nem tudom máshogy elmagyarázni,de mielőtt bárki azt hiszi,hogy beképzeltem magamnak nem vagyok harry potter mániákus és csak 1x láttam az egész filmjét,de abban van egy rész ahol a dementor Harry képében van és próbálja elszívni belőle az életet.Olyan érzésem volt akkor,mintha az a sötét valami kiakarná szívni belőlem a lelket…De hirtelen megszűnt,majd a mellkasomban olyan erős nyomást éreztem,hogy alig kaptam levegőt.Pár hónapra rá megismétlődött.Felriadtam,de itt már nem néztem időt,és éreztem,hogy az a sötét valami megint közelít.De mintha a belső énem szólalt volna meg”jaj ne már megint jön”…és megint jött ez a szívós érzés,mintha kezdenék elájulni,majd megint abbamaradt.Rá pár napra szintén felriadtam,szintén éreztem,hogy az a sötét valami közelít,de egy női hang mintha belülről jött volna, azt hajtogatta,hogy nem félek, nem félek tőled,nem félek! És a sötét valami elis ment.Azóta nem volt ilyen.Ez volt életemben az a rész,ahol megfogadtam addig nem halok meg amíg kinem derítem mi volt ez.Nem vagyok drogos,soha életemben nem drogoztam,nem cigizek nem is cigiztem,nem vagyok bulizós,nem járok bulizni szóval az italomba sem csempészhettek semmit,ami miatt ezeket beképzelném.Itthon ülős vagyok,23 éves lány,és csak választ szeretnék kapni azzal kapcsban,hogy mi folyik körülöttem.A szobámban gázkonvektor van, ami ha maxon megy sem bírja felmelegíteni a szobát.Folyton hűvösnek érzem a levegőt.Nagyon sok könyvet,cikket,oldalt olvastam már ezekről,tisztában vagyok néhány dologgal,de nem tudom kihez forduljak segítségért.Akiktől vártam volna a segítséget,elhajtottak,hogy ne nézzek annyi horrort,és ne játszak annyi pc játékot mert ilyeneket képzelődöm.Nem tudom mikor néztem utoljára horrort,úgy érzem elég horror az életem nem kell még tetőzni…Egy olyan számítógépes játékkal sem játszom ami erőszakos,pszichés vagy horrorisztikus. Kérlek titeket ne küldjetek el hasonló “hülyeségekkel”,valaki mondjon valamit,hogy mit tudnék csinálni,vagy mit kellene csinálnom?Tuti tele vana ház itt ragadt emberekkel,vagy hogy tapadnak rám,de mit tehetnék ez ellen?:(