Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak! Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

Daav17
Felhasználó

El?ször is ott kezdem hogy mióta történnek velem olyan dolgok amikr?l írni fogok.Általános iskola 5.osztályába jártam,ebben az id?szakban anyai ágon lév? nagypapám elég sokat betegeskedett és volt kórházban, de általában hamar 2-3 napon belül ki is engedték, hál istennek.Az említend? nap el?tt egy nappal került kórházba megint.Nos azon a napon tesivel kezdtünk, körülbelül 3/4 8, 7:50 körül értem be a suliba, öltöz?ben már ott voltak a többiek, lekezeltem velük, elkezdtem öltözni közben dumáltunk.Miután átöltöztem hirtelen elég rosszul lettem pár pillanatra,f?leg has tájékon(Körülbelül olyan érzés volt mint amikor rádjön egy emberes hasmenés,úgy érzed a hasad összehúzódik,csikar, szúr) De aztán amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan múlt el.Tesi óra alatt nem volt különösebb problémám, ám az óra vége után, az öltöz?ben ismét rámjött az érzés, és immár nem csak pár pillanatra hanem percekre.Következ? óra nyelvtan volt a könyvtárban.Vagyis nekem csak lett volna ugyanis egy perce nem tudtam bemenni.Amikor mentem fel a lépcs?n a teremhez a töbiekkel,egyre er?sebb volt a hasfájásom.Körülbelül 10 perc telt el a szünetb?l, amikor már nem bírtam tovább elugrottam a wc-re.Hát 20 percig nem is tudtam onnan kiszabadulni.Kijött bel?lem egy emberes adag,de a fájás nem akart megsz?nni.S?t , még er?sdött is.Kijött bel?lem minden amit aznap bevittem, szerintem még több is.A wc környékére nem ajánlottam volna senkinek hogy menjen,amit ember ki bír hányni az ki is jött bel?lem.Rádásul közben folyamatosan fájt a hasam.Nem tudtam hogy üljek úgya wc-n hogy ne fájjon.Ha fogtam a hasam úgyis fájt, ha nem fogtam úgyis, ha el?re d?ltem úgyis ha kiegyenesdtem úgyis,ha próbáltam valahogy masszírozni úgyis,egyszer?en nem akart abbamaradni.Nem tudtam mivan velem eddig ilyen sose történt még annyira fájt hogy kedvem lett volna kiugrani az ablakon csakhogy vége legyen.(Ez a probléma hogy szavakkal nem tudom leírni mennyire fájdalmas volt még példákkal sem tudom igazán éreztetni, azért valamennyire mégiscsak megpróbálom:Mintha egy kést beleszúrtak volna a gyomromba, egész mélyen és csak forgatták volna benne körbe körbe,közben belülr?l egy szúrós valamivel szorították volna össze)Aztán kicsit fellélegeztem, körülbelül 20 perc után mintha abbamaradt volna.Végre kiszabadultam a wcr?l, de elmenni nem mertem onnan, inkább leültem a wc meletti egyik padra.2-3 perc után ismét feler?dsödött a fájdalom(Abba ugyanis nem maradt már majdnem 30 perce folyamatosan az az érzésem volt mint amit megpróbáltam jellemezni)éreztem hogy ebb?l megint az el?z? jelenetsor lesz.Gondolkoztam hogy mit csináljak, közben valaki szólított.Elnéztem jobbra, 2 osztályzársam volt az, a tanár küdlte el ?ket hogy keressenek meg.Kérdezték hogy miért nem mentem be órára, mindenki azt hiszi hogy ellógtam.Beszélni nem volt er?m, már ekkor kész voltam 20 percet végighányni nem kellemes dolog.Címszavakba elmondtam mi a helyzet,mondtam szóljanak osztályf?nöknek.Odahívták mondtam hogy hívja már fel anyát,(Persze pont aznap nem volt nálam telefon)Miközben telefonált, megint rámjött a hányhatnék visszamentem a wc-be megint kiadtam magamból egy adagot.Még körülbelül 8-10 percet szenvedtem aztán aránylag abba maradt.Teljesen nem, viszont annyira csökkent a fájdalom hogy fel bírtam állni és anyával hazamenni.Otthon lefeküdtem, tv bekapcs, és reménykedtem hogy nem jön rám még1x.Ekkora már szinte teljesen elmúlt.Nem telt bele sok id?, és anyát hívta valaki.Utána már csak annyit halottam hogy anya sír, apa meg kérdezi hogy mi történt.Anya testvére telefonált meghalt nagypapám reggel 9 óra valamennyikor.(Nem nehéz kiszámolni mikor kezd?dött a nyelvtanórám.)Sokszor láttam már sorozatokban, filmekben, olvastam neten olyanokat hogyha 2 személy nagyon közel áll egymáshoz képesek úgymond átérezni a másik hangulatát,fájdalmát.Hát én tudok benne hinni…

Aztán szinte ugyanez a jelenetsor(A rosszullét) lejátszódott még1x, 1 nappal a temetés után…

Nemsokkal nagypapám halála után(5 hónappal)halt meg anya testvére.A temetése után lev? héten belül, anya és a kisebb testvérem átmentek nagymamához(ott lakott nagypapám és anya testvére is) olyan délel?tt 10 óra körül.Én nem tudtam elmenni mert meccsem volt.Mikor hazaértem(körülbelül délután 1/2 5-re) kérdeztem anyát hogy mi volt nagyinál.Elég érdekes dolgot mesélt.Ültek az asztalnál, ebédeltek(az asztal egyik oldala közvetlenül a falhoz volt tova)nagyi ült a faltól jobb, anya a faltól bal, kistesóm a fallal szemben lév? széken.Nagymamámék háza olyan tipikus nagymamás ház volt.[Régi tányérok, alátétek, poharak, bögrék voltak a falon(Valahogy így:http://eletetazeveknek.lapunk.hu/tarhely/eletetazeveknek/
galeria/391849.jpg]Ebéd közben anya felvetette a temetést, és beszélgettek róla amikor anya elmondása szerint a kistesómmal szemben lév? falon lógó egyik tányér leesett a falról.Igenám csakhogy nem az asztalra,hanem az asztal elé.[Tehát szó szerint átesett kistesóm feje felett.Nem volt nagy asztal körülbelül 1,2 méter, de a tányéroknak nem szokásuk 1.4 , 1.5 métert “repülni”(azért 1.4, 1.5 mert nem csak az asztalt hanem tesómat is át kelett “repülnie”)] Így utólag már eléggé bánom hogy nem tudtam elmenni.

Érdekes dolgok tudnak történni az álmainkban, egyesek szerint ezek meg is történnek valahol a nagyvilágban.

Ehhez lenne egy szösszenetem:

Általános iskola 8. osztályába jártam, tavaszi hónapokban. Minden reggel a 7:30-as busszal jártam suliba. Egyszer álmodtam egy furcsát, azt hogy a n?vérem meghal…(Akkor ? volt 18 éves) De az álmomban valamiért 1 évvel id?sebb volt, (Ezt onnan tudom merta szüleim beszélgettek róla és ilyeneket mondtak hogy: -Még 20 éves sem volt és meghalt, -19 évesen még el?tte állt az élet…) A lényeg hogy az álmomban nem 18 hanem 19 éves volt. Másnap szokásos reggeli dolgok, készültem a suliba, kimentem a buszmegállóba, találkoztam néhány baráttal, beszélgettünk a buszig.Csakhogy nem láttuk a buszt kijönni a városból (A busz a Tiszaújvárosi aut.állomásról a 35ös f?úton jött Sajószögeden keresztül Sajóörösre,aztán ott visszafordult és vissza a városba) Mikor 8-10 percet késett már láttuk hogy jön egy rend?rautó, és keresztbe áll az úton, a rend?r kiszáll és tereli a forgalmat más irányba.Rá egy olyan 4-6 percel megjött a busz(Feltehet?en azért késett ennyit mert körbe kelett mennie) Beértem a suliba pár perc késéssel, de nem volt bel?le gond, mert a tanár is tudott a forgalom elterelésr?l.Aztán óra utáni szünetbe beszélgettünk róla, és mondta egyik osztálytársam hogy baleset volt a f?úton és lezárták mind2 irányban, mert helyszínelés volt, takarították az utat stb, mert egy lány a motorjával alácsúszott egy teherautónak.Aztán kés?bb kiderült hogy az a lány amelyik meghalt a balesetben 19 éves volt… Be is ugrott rögtön az álmom amibe a n?vérem valamiért id?sebb volt 1 évvel mint valójában.

Az esetleges “Akkor adjál linket a balesetr?l!” kéréseknek el?re eleget teszek:

Az egyik interneteshírportál beszámolója:
19 éves n? halt meg a tiszaújvárosi mopedbalesetben

Meghalt az a segédmotor-kerékpárt vezet? fiatal n?, akit egy teherautó ütött el hétf?n reggel negyed nyolckor Tiszaújváros el?tt – tájékoztatott a rend?rség. A 35-ös számú f?út és a sajóörösi út keresztez?désénél, nem sokkal Tiszaújváros el?tt történt a baleset – mondta Egyedné Novodonszki Éva, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rend?r-f?kapitány szóviv?je. A segédmotor-kerékpáros figyelmen kívül hagyta az els?bbségadás kötelez? táblát, és úgy kanyarodott ki a 35-ös számú útra, ahol a szabályosan közleked? teherautó elütötte. A motort vezet? 19 éves n? a helyszínen életét vesztette, a helyszínelés jelenleg is tart – tette hozzá

írta: pásztor, 2008. máj. 26. 9:31 – címkék: és kategóriák: – még nincsenek kommentek

A link: A link:http://halottmotoros.freeblog.hu/page/3/
Úgy is rátalálhatsz hogy beírod Googlebe: tiszaújváros 35 ös f?út baleset 2008 és a 3.találat

Ismétlem magam, érdekes dolgok az álmok ,és sokak szerint meg is történnek valahol a nagyvilágban…