Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak! Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

Névtelen
Inaktív

Marcika!
A nappalitokban ez lehetett:
OLYAN ÖRÖKÉRVÉNY? IGAZSÁGOT MUTATNAK BE, MISZERINT A TEST- LÉLEK- SZELLEM SZOROSAN ÖSSZEFÜGG ÉS KAPCSOLATBAN ÁLL EGY ENERGIAFORRÁSSAL, AHONNAN JÖVÜNK ÉS VISSZATÉRÜNK.
A SP?KHÖZ, MINT FIZIKAI SÍKON MEGJELEN? ENERGIAGÖMBÖKHÖZ, S MINT ELNEVEZÉSHEZ KETT?S ÚTON JUTOTTAM EL: EGY BENS? ÚTON, – MEDITÁCIÓ RÉVÉN, ÉS EGY KÜLS? ÚTON- DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZ?GÉP SEGÍTSÉGÉVEL. MEDITÁCIÓS INFORMÁCIÓIM SZERINT A SP?K OLYAN GONDOLATI MINTÁK, MELYEK A BENNÜNK LÉV? ÉRZELMI ENERGIÁRA REZEGNEK ÉS ÖSSZEKÖTNEK A LÁTHATATLAN DIMENZIÓKKAL.
A DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZ?GÉP SEGÍTSÉGÉVEL GYÖNYÖR? SZÍNES GÖMBÖKKÉNT JELENNEK MEG, TELE JELEKKEL, SZIMBÓLUMOKKAL, LABIRINTUSSAL, OLYAN MINTÁZATTAL, AMIBEN RÉSZGÖMBÖK VANNak
A saját tapasztalatom az,hogy el?ször egy, kett? jelenik meg. Minél többet fényképezel, annál több . A végén már szinte tele van a kép velük.
A profilra feltettem egy képet amit a Bels?bárándi kastély autó bejárójánál csináltam pár hete. Ha jól megnézed, egy arcot látsz benne…