Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

joska
Felhasználó

Tulajdonképpen 5 évvel ezelőtt a rádióban minden csatornán azt üvöltöztétek, hogy istenek vagytok, a mai napig legalább 3szor elmondjátok magatokról, csak akkor azt nem értem, hogy hogyan lehet, hogy még ti sem tudtok mindent vagy idézem “a teremtés során mi is követünk el hibákat.” egyik kifejezés üti a másikat, egyébként Ö létezik, és egy szóval, de még gondolattal se kellett mondania, egyszerűen érezted. Kisöcsi arcáról meg most olvastam le kb harmadszor, hogy fél tőlem, pedig még semmit sem csináltam,a legnagyobb problémátok az, hogy mit egyetek és milyen ruhába öltözzetek, ami egyszerúen szomorú, ahogy szomorú az is, hogy csak az érdekel benneteket, hogy hozzárendeljem a fiókomat az épp aktuális hülyéhez, kérdeztétek, hogy ki vagyok és honnan jöttem, mondjuk úgy én vagyok a tégla, vagy átjátszóállomás ha úgy tetszik. Mindig azt hiszitek h viccelek…JC-t felszögeztétek visszajátszva az egészet még az a római katona volt a legrendesebb aki leszúrta, véget vetve ezáltal annak a szenvedésnek amit egyesült isteni és emberi erővel kicsináltatok egy ártatlan lényt utána meg újjal mutogattatok egymásra. Ezt MI nem engedjük tovább…