Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak! Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

Névtelen
Vendég

értelek de ha ugyanabból a szemszögb?l készítek egy képet nappal, összehasonlítom az alak méreteit mondjuk a sajátoméval (ezeket most fogom megcsinálni.) akkor nem hiszem hogy lehetne kétség affel?l hogy szellem. ?szintén meg nem is a fotózásért csinálom. nem is akarok bizonyítani semmit. Ez nekem kiskoromtól fogva egy érdekl?dési kör.8 évesen láttam egy fekete alakot magamhoz közeledni az utcán, és elment mellettem. utánanéztem de semmi nem volt ott. senki nem hitt nekem azóta próbálom kutatni az ilyeneket.
11 évvel ezután sikerült megcsinálnom az els? hitelesnek t?n? bizonyítékomat hogy nem vagyok ?rült és tényleg láthattam egy szellemet. szóval nem fogok bizonygatni semmit. csak magamnak akarom bebizonyítani hogy amit láttam az igenis létezik. mondjuk a szellem?zés terén elég tapasztalt vagyok. (legutóbb keresztanyáméktól ?ztem ki unokatestvérem szellemét 3 hónapja.)