Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak! Válasz erre: Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

Névtelen
Vendég

basszus csak most figyeltem!
a molyember csak 21-22 évvel a 2. vh. után bukkant fel. ha folytak ott vmilyen újfajta robbanószer kísérletek, akkor a leglogikusabb amire tudok gondolni, hogy az egyik ott dolgozó lehet a lény egyik “szül?je”. 21-22 évesen már kifejl?dhet rendes feln?tt méretre, akármilyen mutációja is van: végülis nagyrészt ember. ;p
fogalmam sincs, de sztem egy ilyen nem szokott csak úgy becsöngetni valahova és csak ott állni, anélkül, hogy megtámadná az illet?t. szerintem valamit akart t?le. talán volt köztük valami kapcsolat. talán túl komplikáltnak hangzik, és elég lehetetlenségnek, de én valahogy kezdem sejteni hogy a lakó akihez becsöngetett (minden bizonnyal férfi, aki elhagyta a n?jét.) a lény “apja”. Ugyebár az anya nem mondott le csak úgy a gyerekér?l akkoriban, akárhogy is nézett az ki. felnevelte, majd a gyerek szó szerint kirepült a családi fészekb?l XDD
gondolom a gyerek érezte a csáveszen a genetikai köt?dést vagy valami ilyesmi xDDD mind1 kicsit huzatos elmélet, de találgatásnak jó. 😀