Válasz erre: Szexuális szellemek

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szexuális szellemek Válasz erre: Szexuális szellemek

Szpacsek
Felhasználó

Jó lenne, mondjuk, ha volnának “jó szexuális szellemek” — szóval kedvesek, stb., bár én megvagyok nélkülük is, és még jobb lenne, ha volnának barátok, társak és normális szerelem, testi–lelki,ez életemben.. Na. de ilyesmi nincs az életemben, csak 1-2 vagy annyi sem, és mivel még nem is volt, és nincsen benne tapasztalatom, ezért nem is ” tudok hozzá szólni ” , nem értek hozzá ! De sok rossz élményem, tapasztalatom, az viszont volt sok !!
Csak az párkapcsolati és nem ennek a topiknak a témájába való.
Azt viszont tudom, olvastam, hogy régen, az 1000-es, 1100–as években, a 10.– 11. században, a tündérek elég sok esetben összeházasodtak emberi férfiakkal !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
De ma már nem csak királyfik, hanem királylányok sincsenek, így hát a lányok hiába várnak a királyfijukra fehér lovon, a férfiak meg a ” királykisasszonyukra” várnak hiába … Hyuga… Hinata Hyuga, szóval 1 példát azért TUDNÉK mondani az életemb?l… !!!!! Van aki megtalálja, ha megérdemli, és sokáig, kitartóan keresi !!!!!! ( és véletlenül szerencséje is van, és “ráakad”.)

Azoknak meg csak gratulálni tudok, akiknek még ett?l több is összejön az életben !!! 😐 🙂 😛