Válasz erre: Szexuális szellemek

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szexuális szellemek Válasz erre: Szexuális szellemek

Szpacsek
Felhasználó

Ez az 5 fokozat van : 1. haver 2. ismer?s 3. barátság ( barátom–barátn?m ) 🙂 4. szerelem 5. szex.
Egyébként timea létezik szex szerelem nélkül, én se szerettem ha az IM azt írta, hogy nem létezik . Csak nekem nem sikerült konkrét lányt barátn?nek találni hozzá, ez volt a bajom !!! Nem elvált vagyok, nem is volt még barátn?m, és 16–18 éves koromban ” ezerrel ” azt kerestem, a páromat, vagy társamat legalább. És nem lett meg. Valahol nagyon el lehetett bújva… Van aki egész életében nem találja meg !! Vagy csak rossz szerelmet talál, azt meg hamar otthagyja úgyis,( ha a másik nem hagyja el ?t el?bb…….
Na ez van nekem a mai napig is és még sz?z is vagyok !! De nem is olyan rossz az , mint sokan képzelik !! Nem ” jó” de szép. Nem “nagy élet ” így ez, de szép lehet így is…
De most nem is EZ volt itt ugye a téma, nem ERR?L volt szó.. igen… ebben a topikban… csak ezt még le akartam írni mindenképpen, mert jólesett !
( “Öregfiú”, agglegény vagyok, nem “férfi ” igazán, de a srác és pasi és fiatalember az már inkább illik rám !!!! 34 vagyok de 24 –nek nézek ki és annyinak is érzem magam ! És azt mondják, az ember annyi éves, ahánynak érzi magát !!! )
:):):) 😛

És ha olvasod, ezt érted írtam Carrion !!!!!!!