Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

Kigabe
Felhasználó

Sajnos Szpacsek!
Egyáltalán nem biztos,sajna,hogy amit Mózes tetteinek tanítanak nekünk,az úgy,akkor,és azzal történt meg.
Bár valószínű,hogy a történet valós,csak a szidók kicsit ádeformitálták a saját történelmük igazolására.
Azaz, szinte semmi nem igaz!

Jelenleg azt sem tudjuk,Enki,vagy Emlil volt-e a gonosz,vagy az ember párti.Vagy,hogy kinek voltak a kedvenc állataik a bagoly,vagy a kecske…hihetettlen nagy az összevisszaság. Tudjuk,hogy egyszer az emberek fellázadtak,persze segítséggel,és elüldözték a gonoszt. Amit követett az aranykornak nevezett időszak. A segítő istenségek itt maradtak(Nagyboldog asszony, A Magyarság Öreg Istene),felemelték az embert. De a gonosz túlélte,és visszatért.Ez magyarázza, a magyarság hihetetlen karanténban tartását,rabszolgaságba taszítását.
Jelenleg a harc folyik,és bár mily hihetetlen,nem vagyok biztos,hogy a gonosz van nyerőben.

Én hiszem azt,hogy az emberben meg van az a jóság,emberiesség, szer-elem,ami ahhoz kell,hogy ez a faj fent maradhasson.

Bár sokszor dilemma,hogy,ha ők emberek,akkor én nem vagyok az,,,,de,ha mégis valami csoda folytán én vagyok az ember,akkor ők nem azok….