Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

Kigabe
Felhasználó

“…..Itt volt van pl a soknevű. Emlékszem, talán két éve egy éjszaka jelent meg a chat falon. Bizonygatta a hihetetlent hajnalokig. Hetegig oda írt mikor valaki ajánlotta neki, hogy kezdjen bele egy fórum témába. Akkor nem tudom itt voltál e már. Azt a kűzdelmet amit véghezvitt, hihetetlen kitartással, azt tanítani kellene. Volt akkor itt egy pár női nick azokkal hadakozott. Néha beleszólt egy hímnemű is aki kételkedett minden szavában. a soknevű már odáig jutott hogy találkát ajánlott fel az illetőnek egy presszóban , leírta hogy mi lesz rajta (öltöny) és hogy hol fog ülni Mindezt azért hogy személyesen bizonyítsa hogy ő ő és senki más. Én soha nem szóltam bele ezekbe a beszélgetésekbe csak csendes szemlélője és ámulója voltam a chat falnak hajnalokig három, négy óráig és csodáltam a kitartását hogy mindezt így bírja. bizonyára ez (volt) a küldetése.Először én sem vettem teljesen komolyan, megmondom őszintén, a mai napig nem. A szimbólumok mutogatása nem ér fel mindenkinek a felfogó képességéig……”