Válasz erre: Élet 2012 után

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Élet 2012 után Válasz erre: Élet 2012 után

Névtelen
Vendég
szabi2121 wrote

Az a baj, hogy mindig mástól várjuk a megváltást!
Vagy nem?

Pontosan ez itt a legnagyobb probléma. Küls?leg soha senki sem tud megváltani minket. Jézus elé letért egy megváltó, hogy aztán el?bb megváltsa magát, majd a világot? Buddhát ki váltotta meg a királyi palotájából? Csak nem önön maga? Az itt tartózkodó idegenek egyáltalán nem a segítségért vannak itt, sokkal inkább, hogy a Föld körül zajló folyamatokat ellen?rizzék, korrigálják, és akik ezen munkálkodnak, azoknak segítsenek. Hobbi szinten, beszélgetésre, vagy “megváltásra” nem szakosodtak. Az embernek önön magát kell megváltania. Egy elhatározás, hogy elég volt ebb?l az életb?l, én kilépek szellemileg, és boldog, nyugodt, meghitt életet élek belülr?l, és nem ?rlöm magam amiatt, ami körülöttem van. A bels? megváltás, és tudatos törekvés emel ki a tömegb?l, nem a tétova várakozás, kereszttel a nyakadban, hogy na most mi lesz.
Nem lesz semmi, 2012.12.21 után minden ugyanúgy folytatódik tovább, azzal a kivétellel, hogy az emberiség négy rétegre oszlik majd. A tudatosokra, a felemelkedési fanatikusokra, az értetlen civilekre, valamint az igazi tanítókra. És az önkény uralmi rendszer legkorábban 2013 végére, vagy 2015-re fog megd?lni. Nem máról holnapra, és nem is egy 24 órás nap fogja megdönteni a korrupt rendszert.
Ennek a napnak semmi köze a megváltáshoz, ez a nap a Földre érvényes, illetve annak geomágneses átállására.
Elnézést, ha valakit rózsás álmából felébresztettem!
Para