Válasz erre: Élet 2012 után

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Élet 2012 után Válasz erre: Élet 2012 után

Ludwig
Felhasználó

Sziasztok!
Én azt gondolom, hogy 2012-ben biztos hogy bekövetkezik valami, de hogy pontosan mi, az csak az embereken múlik.A keresztény felfogás szerint is az emberek kezébe adta Isten a döntést,hogy mit kezd az életével.Meglátásom szerint , most is egy ilyen komoly döntést kell meghozni az emberiségnek, és az egyéneknek is,hogy melyik táborba akar tartozni,vállalva a döntéseinek a következményeit.Biztos vagyok benne ,hogy lesz lehet?ség a választásra,nem pedig a többség akarata érvényesül.Sok internetes portálon foglakoznak ezzel a kérdéssel,sok eltér? véleménnyel.Lehet hogy sokan butaságnak gondolják amit írok,de én azt gondolom,hogy mindegyiküknek igaza van egy picit.Úgy érzem,hogy a teremt? er? ami mindent megalkotott,amib?l mindannyian ?rzünk magunkban egy egy kis darabot,megsegít,és megmutatja a helyes irányt,amit követhetünk.Szerintem itt a bolygónkon egy nagy átalakulás közepén van minden,és mindenki.Hiszem hogy a fels?bb er?k,és az emberek segítségével a földön bekövetkezik egy dimenzióváltás ,és sokakkal ellentétben aztgondolom hogy egyik pillanatról a másikra.A dimenzió,ahova átkerül az az ember aki ezt szeretné,vagy erre nyitott,szerintem nem más, mint amit a Biblia mennyországnak nevez,ahol a fizikai testre nincs szükség,és az ottanni valóságot részben a tudatunkkal alakíthatjuk.Azok az emberek akik inkább a fizikai síkhoz köt?dnek,maradhatnak itt, folytatva a megszokott életüket.Csak rajtunk múlik hogy mi fog történni velünk, bármi lehetséges hogy ha eléggé akarjuk,és hiszünk.