Válasz erre: Élet 2012 után

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Élet 2012 után Válasz erre: Élet 2012 után

Pille
Felhasználó

Kedves Ludwig, szerintem egyik pillanatról a másikra ilyen horderej? dolog nem fog tudni megvalósulni. Én úgy vélem hogy az embernek a választás szabadsága már MOST fel van – meg van adva. Nem tehetünk úgy, mintha nem tudnánk hogy változás lesz. Márpedig minél el?bb eldöntöd hova szeretnél tartozni, milyen jöv?t építeni, annál több id?d lesz meg is valósítani vagy legalább törekedni rá. Egy másik oldalon próféciákat linkeltem be, az az oldal tulajdonképpen egy gyüjtemény. Még én sem rágtam teljesen át magam rajtuk, egy kett?be csak belenéztem, de egy nagyon feltün? közös vonás mindegyikben van, meg 3 a bibliában 3 indián mítoszokban stb. ez pedig a 3 napos (egyes helyeken 7 napos) sötétség. Ha ezt mindegyik megemliti, biztos hogy (én legalábbis így gondolom) nagyon fontos, valóban bekövetkez? helyzetr?l van szó. Okozóját többféleképpen magyarázzák, de hogy lesz, az biztos.
Most épp a Hathorokat olvasom, Tom Kenyont, biztos ismered. ?k is fontosnak tartják a készül?dést. Kívánom ha elolvasod, akkor használd fejl?désedre!

-link-