Válasz erre: NOSTRADAMUS

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei NOSTRADAMUS Válasz erre: NOSTRADAMUS

senkise
Felhasználó

wanderer

“nos azért mert az emberiség nem afelé az alternatív jöv? felé ment amit Nostredamus látott, hanem változtatott a néz?pontján, változtatott a viselkedésén, így egy másik alternatív jöv? felé halad…”

Mert ugye mindent meg lehet magyarázni. . . Ugyanez a helyzet 2012-vel is, ha bekövetkezik, akkor:
– na ugy én megmondtam!
ha nem:
1. – sikerült megváltozni és új irányba haladunk
2. – bekövetkezett a dimenzióváltás, csak akiben kevés volt a hit, itt maradt fizikailag
3. – bekövetkezett a dimenzióváltás és ezt majd egy olyan mondja el, aki hitt benne. Majd az lesz a válasz arra, hogy akkor miért van még itt:
– mert ? egy hírnök (aranygyermek és hasonló) és ezt a feladatot kapta
– hiba történt, de 2020-ban már nem lesz kérdés és ? is elmegy
– nem volt elég er?s a hite
4. – nem történt semmi változás, erre csak az lehet a magyarázat, hogy a gonosz csúfot ?zött bel?lünk és ezek szerint ez a pokol. Gyorsan alapítsunk szektát és legyünk öngyilkosok, vár a mennyország…

A hit szép dolog, de a saját hitünket felesleges a másikra er?szakolni. Elmondani, hogy miben hiszünk, az nem b?n, de tényként el?adni és egyetlen igazságként tanítani már az… Aki pedig rendes ember és nem hisz ezekben, az egy barom és ezért marad itt örökre fizikai testbe zárva stb stb… Volt itt régebben egy nagy igehirdet?, ? ezt a radikális felfogást részesítette el?nyben. (meglepett, hogy mindezen tény ellenére mennyien ajnározták ?t) Én is állítok olykor dolgokat, de legtöbbje feltételezés és hajlok a változás felé, hogy megismerjek új világokat, nézeteket. (minden esetben ez a nehezebbik út)