Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

News Fórumok Az emberiség rejtélyei Összeesküvés elméletek Krónikák egy másik világból V Válasz erre: Krónikák egy másik világból V

joska
Felhasználó

én szívből gratulálok Neked, hogy Te parancsolsz meg minden, de ez a 7 éves mese szar, már volt és unalmas is. Semmi Voyageres nincs benne, olyan kellene amikor leszálltok és barátságot köttök ti meg az emberek.Tudod amikor ott voltunk 4-en spanyolban és ahogy kezdtük ott a kanapén csillogó szemekkel,nem hiszem el, hogy Te nem emlékszel erre? komolyan minden de minden a hatalmadban van és ennyire nem akarod? azért vágtam fel az ereimet, hogy demonstráljam, hogyha ellenségnek tartotok inkább megölöm magam, így nem tudok Nektek ártani, van egy beidegződött sztereotípiád az emberekről és ezt mindenkire levetíted mert mindegyikben csalódtál, írsz egy levelet melyben tudatod, hogy a szerelem nem tart örökké mert elmúlik, és hogy ez megrémít-e? ez is egy baromság nem múlik el csak úgy elég nehéz gyakorolni, hogyha akárhányszor próbál Neked valaki kedveskedni, úgy lököd el magadtól hogy a pokolban köt ki.bánatosan unom, hogy minden embert egy kalap alá vesztek, álmomban érted álmomban ahol nem is voltak szabályok ott is azzal kezded, hogy mit akarok, azt mondtam átölelni, erre Te még véletlenből se öleltél át, pedig ez aztán nem került volna semmibe.8 év után sem bírod felfogni, hogy vannak elég sokan akik szeretnek Téged és nem a hatalmadat. Én nem vagyok Gilgames sem egyik barom se. Nem vagyok computer, hogy számokban gondolkodjak és nem is akarok számokban gondolkodni, pusztán szeretném már végre értésedre adni, hogy nem VAGY egyedül, visszajöttél a munkahelyemre, ott megint jól érezte magát mindenki, Te is mert ismerlek annyira, erre Te mit csinálsz, nem bírod ki és megint előjössz ezzel a nyomorult programmal, amire igazság szerint nem is kíváncsi senki, Ibi otthon ül és unatkozik, a G-knek csődbe megy a cége, és megint minden szar. tényleg ennyire nem látod? miért nem bírsz normális lenni? azért járok mezítláb mert úgy érzem a Föld energiáját és szabadság érzetet kölcsönöz, pusztán ennyi az oka, erre mit csináltok, érted aranyeret, és azt tesztelitek, hogy mikor teszem fel azt a nyomorult kúpot, 2 hét után meguntátok, miért járok feketébe, azért mert nem koszolódik annyira mint a fehér, és a fehérben nem lehet járni sárban mert kinézik a többiek, és egyből koszos lesz, nem azért mert az a halál színe, miért iszok kávét, azért mert ez izlik, honnan tudtam előre, hogy a Tibi átmegy a vizsgán, onnan hogy tanult és készült. Ezeket bárki megmondja Neked, arról nem is beszélve, hogy összebarátkoztunk legalább is én azt hittem, megbízok Benned, beengedlek a házamba ami igazság szerint a Tied, erre Te meg letérdeltetsz álmomban. Úgyhogy nagyon szépen megkérem Ősiségedet, hogy döntsd végre már el, hogy mit szeretnél, mert együtt a kettő nem megy. 330 felett sem.