Válasz erre: NOSTRADAMUS

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei NOSTRADAMUS Válasz erre: NOSTRADAMUS

senkise
Felhasználó

Vannak jó oldalak, de az az aktuális oldal szegénységét bizonyítja, ha folyamatosan más oldalakról megy a diskurzus. 🙂 Igen beregiztem a moralra, de eléggé szegényesnek t?nt nekem is, több dolog hirtelen nem jut eszembe róla… Ja igen…rögtön az elején említi a náci ufókat, Byrd adm. feljegyzéseib?l, azonban érdekes módon én anno “meg nem er?sített forrásból” azt tudtam meg, hogy Byrdnek semmi köze ahhoz a bizonyos akcióhoz. A németek mentek a sark felé és bizony csúnyán leszerepeltek, nem fényes, hanem koromfekete “repül?kr?l” volt szó. Az “elveszett” kutatók számának jelensége a náci id?kben hatalmas méreteket öltött (több országból), kés?bb elt?ntnek lettek nyilvánítva, gondolom az ügy titkosításra került, minden érintett területen. A nácik valóban hatalmas összegeket emésztettek fel a kutatásaikhoz, azonban soha nem említik azt, hogy kinek a megbízásából, pedig err?l is vannak információk… Az egyik Francia kiköt?ben történt a nácik utolsó hadihajójának beszolgáltatása, ezzel véget is ért a történet, látszólag… Ez a Byrd sztori már ránézésre sántít, de persze úgy is mindegy, nem?…